Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küzditek le a késztetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzditek le a késztetést, hogy ránézzetek exetek adatlapjára?

Figyelt kérdés
Hogyan beszélitek le magatokat erről? Igazából nem lenne jó megnézni, de az embert hajta a kiváncsiság általában.

2014. júl. 28. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kitörlöm az ismerőseim közül. Ismerőseim között olyanok vannak, akikkel tartom a kapcsolatot, és kész. Jöhetnek ide a "jaj hát az marhaság" pff nem érdekel, ha már lezártam, mit kell jópofizni?


Ha kitörlöd, már is kevésbé futsz bele. Ha rákeresel akkor, a tiltást már túlzásnak érzem, de ha még azt se tudod megállni, hogy ne keress rá, akkor marad a tiltás, de az, mint mondtam, már túlzás, átesel a ló túloldalára.

2014. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ALT + F4
2014. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
66%
Az ex adatlapja helyett a leendő ex adatlapját nézem. Vagy azt se.
2014. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Nincs késztetés ott kezdjük :D
2014. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mióta eszembe jut, hogy azoknak a lányoknak, akik újonnan az ismerősei vagy írtak valamit az idővonalára, vagy visszaír nekik valami kedveset, azoknak éppen csaphatja a szelet, azóta nem nézem.
2014. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De van!

igen más is leskelődne, de bizony ám... :DD

Én egy seg..fejet nem tudtam kezelni,hosszú és bonyolult ügy, érzelmileg zsarolt megléptem, de nála egyszerűen éreztem mindig a késztetést, hogy meglessem..

nem Fb, társkereső volt, és ki kellett szedni a gépemből azt a társkeresőt, le lehet tiltani, hogy egy oldal ne jelenhessen meg a gépeden, valami tiltó izé, és annyi..

Mielőtt valaki megdöbbenne, nem ismeritek a részleteket...

de már hála a jó égnek nem is akarom taglalni...

2014. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még jó hogy ő is pont ugyanannyira alig használja a fb-t mint én, szóval nincs nagyon mit nézni :D A képei már unalmasak, mert sokszor láttam, így sokmindent nem is tudnék nézni, max hogy ki lett ismerőse, de ennek sincs sok értelme..
2014. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nincs exem. :')
2014. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Számoltam( mint az ex-drogosok) h hány napja nem néztem meg :D. egy idő után már nem is éreztem késztetést.

De amugy igen, ne legyen az ismerősöd és úgy fel se merülhet h meglesd :)

2014. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

egy időben letiltottam,de áhh mondom nem érdemli meg.:D:D

azóta nézegetem,érdekel mi van vele azért...:)mégiscsak nagy szerelem volt.:)

2014. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!