Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek természetesen lapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek természetesen lapos hasú lányok?

Figyelt kérdés

Akiknek sport vagy a kajára való odafigyelés nélkül is ilyen a hasuk:


[link]


2014. júl. 27. 23:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

még szép nekem is ilyen volt nehany hasmuteteig es gyerekszilesig. De most is csak azert nem ilyen, mert napi 10 orat ulok. Ha helyette setalnek akkor ujra ilyen lenne.

Sajnalom a mai pasikat...ahogy elnezem a tizeneves korosztalyt szornyulkodok, hogy mar nekik olyan edibedi uszogumijuk van es combosak, hogy mi lesz kesobb? Genetikai ide vagy oda a hasfal akkor lesz szep es izmos, ha nem a net elott ulnek az emberek. hanem mozognak...es nem zabalnak annyi kaloriat, amit el se egetnek. Nem kell hozza folyamatos fitness, a kockas hashoz igen, de nem a laposhoz.

:-)

2014. júl. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Igen, talán genetika, talán a táplálkozás, de nekem is ilyen, bár én tornázok is sokat. :)


21/L

2014. júl. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Pont ugyanilyen pocim van közbe annyit eszem :)
2014. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

[link]

ÉS

[link]

Nem is kell több szót vesztegetni a témára.

2014. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%

figyelj, azért ehetnek bármennyit, mert eleve a gyomruk össze van szűkülve, ezért gyorsan megtelik :) ergó nem esznek sokat.


másrészt, az is lehet, hogy majd 30 évesen üt ki rajtuk és bosszulja meg magát a sok csipsz és kóla. Fiatal korban nem tapadnak az emberre a kilók.


Mondom ezt alapvetően vékony lányként, aki szintén nem figyel oda az étkezésre, 26 vagyok.

2014. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha ezt hallom, hogy ehet-ihat bármennyit, mégis lapos marad, kib@ßott irigy leszek, mert nekem diétáznom kellett, hogy valamilyen alakom legyen, és még most sem értem oda, hogy teljesen lapos legyen a hasam. Még a doki szerint is elértem az egészséges ideális súlyomat, mégsem hiszem el, és úgy gondolom, hogy így is lekövéreznének. Elegem van.
2014. júl. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Üdv a klubban, kedves utolsó! :)


Nekem is volt egy osztálytársam, aki egy evésre megevett egy doboz Nutellát, de nem hízott egy dekát se. Sajnos neki a fogamzásgátló tabletta tette tönkre az alakját, bár akkor sem hasra hízott, hanem fenékre. De oda nagyon. A hasa feszes, lapos maradt. Tehát úgy fest, van, aki tényleg nem tud hasra hízni.

2014. júl. 27. 23:49
 18/22 HotChoc ***** válasza:
Persze, nekem is ilyesmi hasam van, bár ez családi vonás.
2014. júl. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ismerek egy nőt, aki kifejezetten szegény, szóval nem tud kamuzni az étkezéssel, hogy teszem azt titokban fehérjeturmixokat meg l-karnitint, szb.-t szed, és a sima fehérkenyér meg tészta mellett KOCKÁS a hasa. Számomra ez egyszerűen elképesztő, mert gyúrós pasi vagyok, és nekem keményen oda kell magam tenni a kockás hasért, és azt is tudom, hogy általában a férfiak testzsírszázaléka valamivel alacsonyabb szokott lenni, mint a nőké. De mint kiderült, vannak kivételek.
2014. júl. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát azért a linkelt képen lévő lányon van némi izom is. De sajnos én is genetikailag vékony vagyok, tehát a hasam is lapos.
2014. júl. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!