Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is úgy viselkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is úgy viselkedtem mintha meleg lennék?

Figyelt kérdés

A legjobb barátomat autóbaleset érte (fiúk vagyunk mindketten). Ez már egy éve történt, azóta szerencsére jól van. A balesetben viszont életveszélyesen megsérült és kb. egy hétig nem is lehetett tudni, hogy életben marad-e. Úgy volt, hogy két autóval mentünk nyaralni, ő egyedül ment előttünk mert ő vitte a cuccokat, mi a barátnőmmel meg egy másik haverunkkal követtük másik autóval. Így pont láttam, ahogy frontálisan ütközik egy másik autóval (a másik volt a hibás, előzött ott ahol nem lett volna helye).

A barátom autója nagyon összetörött és egyből lehetett tudni hogy baj van. Odarohantunk, eszméletlen volt, próbáltuk szólítgatni de nem reagált. Mást nem mertünk vele csinálni mert ugye nem tudtuk milyen sérülései vannak, azt láttuk hogy lélegzik. A mentők szerencsére hamar kiértek de addigra a barátom állapota romlott és egyszer csak összeomlott a keringése, a mentőknek újra kellett őt éleszteni és lélegeztetni.

Na nekem végig kellett néznem hogy a legjobb barátom ott fekszik és próbálják visszahozni az életbe. Tudni kell a mi barátságunkról, hogy 10 éves korunk óta ismerjük egymást, rengeteg dolgon mentünk keresztül együtt és igazi mély barátság a miénk, nem csak haverság. Pl. az ő apukája meghalt amikor 14 évesek voltunk, az anyukája összeomlott, elhagyta magát és a barátom nálunk lakott hetekig, azóta is szinte családtagnak számít. Olyan mintha a testvérem lenne, mindent megbeszélünk.

A lényeg hogy tényleg nagyon jó barátok vagyunk, ezért nagyon kiborultam mikor azt hittem, elveszítem. Már a baleset helyszínén zokogtam a barátnőm és a haverom előtt, utána pedig a kórházban töltöttem minden időmet amikor beengedtek. Elég sokat sírtam mert 5 napig kómában volt és csak 2 hét után lehettünk benne biztosak hogy teljesen fel fog épülni. A felépülése alatt is sokat segítettem neki.

Mint írtam, azóta egy év telt el, és most pár napja hallottam egy megjegyzést a haveromtól (aki velünk volt a balesetnél), miszerint elég „b*zisan” viselkedtem a baleset után , és hogy úgy viselkedtem, mintha szerelmes lennék a barátomba. Azért mert sírtam, meg a baleset helyszínén mikor éppen újraélesztették eléggé kiborultam, meg mert utána sokat voltam mellette a kórházban.

Szerintetek ez b*zis?? Hozzáteszem 100% hetero vagyok és 2 éves kapcsolatban élek.


Bocsánat hogy hosszú lett, de azért írtam le ilyen részletesen hogy lássátok milyen barátság a miénk, és mennyire megviselt ez a baleset. Szerintetek ennek fényében is b*zisan viselkedtem??


21/F


2014. júl. 25. 19:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
6. válaszoló, te 69%os, inkább ne írtál volna ilyen zagyvaságot! Akárki le merte volna írni, ismeretlenek vagyunk itt egymásnak, csak tudod arról van szó hogy kár provokálnod itt az embereket, mert nincs igazad. Majd ha átélted ugyanezt, akkor gyere ide.
2014. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Aki ezt mondta, azt csapd agyon szívlapáttal.
2014. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nem hiába "haver"ként neveztem meg a srácot és nem barátként... de lehet hogy ezek után a haver sem illik rá.
2014. júl. 25. 20:16
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bu-zis. Igaz barátja vagy a barátodnak. Ez pedig elég ritka dolog, és úgy néz ki, nem képes mindenki értékelni; lehet, mivel a "haverod" nem képes ilyenre
2014. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem viselkedtél "b*zisan". Egyáltalán mi az, hogy "b*zis viselkedés"?


24/F

2014. júl. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
40%
Idióta homofób társadalom.
2014. júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Elolvastam és úgy érzem, hogy elég jól a helyedbe tudtam képzelni magamat. Biztos vagyok benne, hogy engem is elkapott volna a sírógörcs, ha a legjobb barátommal történt volna meg. Ennek ellenére nem érzem magamat melegnek, ahogyan Rólad se gondolom, hogy az lennél. Az életben az egyik legfontosabb a barátság, normális, hogy az ember nem szeretné elveszíteni.


19/F

2014. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szia. Légy nyugodt, nem viselkedtél b*zisan. Ez a viselkedésed egy igazi barátságról tanuskodik. Maradj mindig ilyen jó barát.
2014. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!