Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a barátnőm barátjáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátnőm barátjával. Mit tanácsoltok? 20L

Figyelt kérdés
Már egy ideje nagyon bejött a srác többször is megcsókolt, de az ágyig tegnap jutottunk, úgy hogy tegnap este áthívott mert mondtam neki hogy nem jó a laptopom és felajánlotta hogy megnézi. Most nagyon rosszul érzem magam...

2014. júl. 24. 02:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
lefekudtel az ex-baratnod (havernod?) ex-baratjaval. Vagy meg folytatni akarjatok, mint egy brazil szappanoperaban?
2014. júl. 24. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Ha az én "barátnőm" lennél, már szerintem halott lennél.
2014. júl. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én bnõm lennél lekurv*ználak majd a pasit dobnám. És remèlem összejöttök és megcsal.
2014. júl. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Őőő...már bocsika, de régóta tetszett a srác...már smároltatok is...akkor nem volt rossz érzésed, hogy átb**szod a bartánődet? És amikor tegnap átmentél ne hazudj, hogy nem tudtad nagyon jól előre, hogy ez lesz. Tervezetten, előre megfontoltan tetted, akkor meg mit r**nyálsz? Ha véletlen, részegen egy buliba megesik az más...de te láthatóan már régóta erre készültél. Ha eddig nem volt lelkiismeret furdalásod, akkor kétlem, hogy most lenne. Ezt akartad, meg kaptad. Eddig kellet volna rossz érzésed legyen, nem most. Nem tudlak sajnálni és nem is érdemled meg a sajnálatot, ha ezért írtál ide.
2014. júl. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A barátnődnek nem kellenek ellenségek ha ilyen barátai vannak..

Én a helyébe formatálnám a "barátságotokat", a pasinak meg elektromágneses lehúzást javaslok.

2014. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egy áruló r*banc vagy. Gyújtsd fel magad.
2014. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
ti állatok vagytok akiket csak az ösztöneik irányÍtanak?
2014. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálj?

- Egy jó kis vacsorát, és hívj meg minden válaszolót!


Visszatérve a kérdésedre, nem tanácsot kellene kérni itt, hanem gondolkozni, hogy ilyen ne forduljon elő, mert gusztustalan amit csináltál (vagy csináltatok)!!

2014. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 DreamWeaver ***** válasza:
100%
Van is okod rá, hogy rosszul érezd Magad. Jó nagy sz*rt kevertél. Mivel visszapörgetni az időt már nem tudod, a legjobb amit tehetsz, hogy a jövőben kerülöd a srácot és mindent megteszel azért, hogy a barátnőd ne tudja meg a történteket. Ha a srác Beléd szeretett, talán valami hülye álindokkal szakít a barátnőjével és nem lesz túl feltűnő szegény lánynak a szakításuk. Kis idővel meg összejöhetsz a sráccal. Ha meg egy kufircnak elég volt, akkor tedd azt, amit korábban írtam. Legközelebb pedig tessék használni az eszed előbb.
2014. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz ezek után a barátnőd szemébe nézni???
2014. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!