Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy rosszfiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki egy rosszfiú és egy jófiú?

Figyelt kérdés
Belső jellemzéseket már hallottunk, most nézzük a külsőt!
2010. jan. 9. 20:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

a jó fiú is lehet kopasz. ÉS lehet rajta tetoválás. a Belsőre számít, hogy milyen.. És amilyen filmekben szerepeltek azok az emberek onnan tudod megállapítani, hogy kik is ők.

Rossz fiúnak Gerard Butlert és Majkát linkeltem. Majkáról szerintem mindenki tud mindent, egy jó szívű ember, de benne van a 8ker hangulat. Gerard Butler, törvény tisztelő polgár, Játék a végsőkig.. Sorolhatnám milyen filmekben szerepelt, ahol természetes hozzá tartozó a fegyver.. Így kell értelmezni, nem úgy, hogy borotvált, hosszú hajú, kék szemű..

2010. jan. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
23:56: akkor most rohadtul összezavarodtam. Nekem rövid hajam van, nem vagyok vékony és szemüveges, de szerintem még ha az arcomra tetováltatnék akkor is jófiúnak néznék k mert egyszerűen olyan a fejem, jófiús :P
2010. jan. 10. 07:40
 23/29 A kérdező kommentje:
*nem vagyok szemüveges
2010. jan. 10. 07:40
 24/29 anonim ***** válasza:
ez egy nagy hülyeség hogy belsőre számít ki a jófiú és ki a rossz. én vagyok az a válaszoló aki kopasz, tetovált, fekete bakancsos és mindig jó tanuló voltam, jelenleg egyetemre járok, de volt jól fésült hajam is, meg tetkóm se mindig volt és világ életemben rosszfiúnak néztek, bárkivel is találkoztam.........úgyhogy inkább arc, karakter és kisugárzás kérdése lehet, de semmiképp sem a belsőé....ugyan már, mit tud megmondani akárki a belsőmről amikor szolid ruhában járok/jártam anno, baromság
2010. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ki a szart érdekel, hogy milyen a hajad és, hogy szemüveges ill nem vagy szemüveges..

Ez rohadtul nem arról szól. Aki rossz fiú, abból sugárzik. És ő is tudja,hogy mi sugárzik belőle így olyan a stílusa.

De te mivel azt állítod, hogy tök mind1 mit csinálsz jó fiú vagy.. Akkor ne is várd el, hogy mást lássanak rajtad.

Akár horog keresztet is tetováltathatsz a homlokodra, max megverni fognak nem félni tőled..

2010. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

És szerinted a kisugárzás mi?

Leginkább, amilyen belül vagy, amilyennek érzed magad, ami vagy, azt kisugárzod a testeden kívülre és ezt vagy így vagy úgy megérzik a körülötted lévők. És az rohadtul nem a te belsőd, hogy jó tanuló vagy.. Egy pszichopata, szociopata is lehet kitűnő tanuló mégis sorozat gyilkos lesz belőle..

Amilyen vagy belül, azt sugárzod kívülre. Bármit felvehetsz rá, bárhogy növesztheted a hajad, akkor is olyan lesz a jó/rossz kisugárzásod amilyen legbelül vagy...

2010. jan. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
aha, de akkor mondd már meg, hogy mégis miért hiszi mindenki, hogy egy rosszfiú kiénzettel az ember egy tanulatlan csatornatöltelék? amikor pont az ellenkezője igaz.....ezért nem állja meg a helyét amit írtál
2010. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Miért én mondtam ilyet? Hogy buták? Ez már a saját véleményed, amit kisugárzol mindenkire.
2010. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Jófiú: értelmes tekintet, vékony testalkat, gyenge izomtömeg, átlagos öltözet

Rosszfiú: veszedelmes tekintet, izmos, kigyúrt testalkat, vagány külső

2021. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!