Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ötletemrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ötletemről? (kort nemet is)

Figyelt kérdés

23 éves vagyok kondizgatam sportoltam mégse lett eredmény

most kitaláltam veszek szép ruhákat

plusz elkezdek prostizni tapasztalat szerzésnek mert lehet hogy látják rajtam a csajok hogy nem lennék jó parti de ha lesz rutinom meg szép ruhák (kondizni már semmi kedvem) lehet fel is tudom valamelyiket szedni



2014. júl. 18. 20:29
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
A 16-os meg a 20-as vagyok. 21/N
2014. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Nézd pont hogy az a lényege az egésznek hogy ne prostin tanulj. (már csak több okból is)
2014. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Hagyd az idiótákat...


A lényeg, a prostizásból önbizalmat meríthetsz, nem kell szűzen odaállnod senki elé. Higgy nekem, ebben a korban ha elmondod valakinek, hogy szűz vagy kiröhög. A nők iszonyat kegyetlenek tudnak lenni.

A szüzesség csak visszatart, és szorongást kelt benned. Nyugodtan menj el prostizni, legalább ezen túlleszel. Jól látod, a nők érezni fogják, hogy legalább ezt a defektust levetkőzted. Utána már lehet normális kapcsolat, vagy komolytalan egyéjszakás kaland is. Szűzen ennyi idősen viszont felejtős. Erről már lekéstünk...nem lehet behozni.


Tudom miről beszélek, én is hasonló cipőben jártam/járok. A prostizás az egyetlen kiút. Viszont egy nagyon fontos dolgot fogadj meg, pont az ilyen fentebb író p*csogó nők miatt. SOHA NE mondd el senkinek, hogy prostival vesztetted el. Ez legyen a te titkod. Ezeknek minden megadatott, nem kell csinálniuk semmit, úgyis felszedi őket valami pali, soha nem érthetik meg a problémánkat. A bájgúnárok is befoghatják, örüljenek, hogy nekik megy a csajozás és a szex.

2014. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna ha szűz, mégse kívánom hogy egy prostihoz menjen

18L

2014. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
A nemibetegség elkapásának esélye meg abszolút minimális. Egyrészt gumiban fogod csinálni, másrészt a lakásos prostik maximálisan ellenőrzött csajok, sokan havonta mennek STD szűrésre. Kicsit szánj rá többet, ne az útszéli kivert fogú Marikához menjél, akin végigment egy kamionsor.
2014. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

25-ös igazán kíváncsi lettem rád ... :D

18L

2014. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Nem rólatok van szó nőkről... Itt az önbizalmáról van legfőképp szó. Igenis baromira meggyötri az embert, ha ennyi idősen még szűz. Ráadásul sok nő nem így gondolkozik. Igen is furcsállják. Sajnos volt ezzel kapcsolatban rossz tapasztalatom, az önértékelésem azóta is romokban. El is telt pár év azóta, és még bátortalanabb lettem, hiába voltam régebben jóval kezdeményezőbb. Már nagyon bánom, hogy nem mentem el inkább 20-22 évesen, rég nem itt lennék.


Ez egy férfi számára irtó megalázó ennyi idősen, és egyre megalázóbb lesz, mégha azt szajkózzák egyesek, hogy nem. Valami oka van, és ezt a nők is tudják. Lelki vagy külső probléma... Ha legalább ezen túllesz az ember, egy gonddal kevesebb.

2014. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

önértékelési problémán lehet segíteni drágám :)

Néhány jó szó vagy egy kis rávezetés csodákra képes (tapasztalatból mondom)

2014. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Amúgy én sem voltam még prostinál, nem bírtam magamat rászánni, pedig már 26 vagyok. Már 3 éve tervezem, de mindig bíztam benne, hogy majd összejövök az igazival. Bár volt már több barátnőm, velük nem jutottam el odáig. Nekem is rendesen kijuttott a lelkisérült csajokból az fix. Mondjuk ez is belejátszott a dolgokba, mert már elegem lett az egészből. Főleg, hogy az utolsóval pont a szüzességem és bátortalanságom miatt szakítottunk kb ...


Csak tényleg úgy voltam vele, hogy majd várok az igazira, aztán tessék milett. Baromság az egész. Az jár jól, aki 16-18 évesen kefél egyet valami kocsi hátuljában egy ronda lánnyal, vagy partiribivel, netán elmegy prostizni. Nem "vár a tökéletes nőre" míg vén f... nem lesz.

2014. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

lúzerségen nem segít pár jó szó.


És mi a kérdés? prosti vagy egy innen összebugázott ócska r*ibanc?...beszélgettem itt "hölgyeknek" nevezett lényekkel és előbb okádnám telibe a kérdezőt, ha innen választott volna párt mintha azt mondja h 10 prostit reggelizett :D

2014. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!