Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik-e még olyan ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e még olyan ember, aki vár a sexel a házasságig? Mit gondoltok erről? Hülyeségnek tartjátok? Lenézitek őket? Irjatok nemet és kort : )

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 11:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

az ő dolguk és nem nézem le őket, de én biztos nem várnék addig

az jó ha nem fekszik le mindenkivel, de ha már van egy komolyabb kapcsolata, miért ne?

2014. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#10 csak te sem kalkulálod bele az időt :)

10 év kifejezetten rossz szexuális élettel biztos megcsalást jelent, és idővel tartós szeretőt.

2-3 évig el lehet így lenni egyetértek,de egy életen át rossz szexben senki sem fog élni, ezt pedig veheted ténynek.

Idő kérdése, és félrejárnak, ez biztos.

Persze kivülről azt fogják látni, hogy álompár, mert az ilyesmit nem mondják be a hiradóban, ahogy régen sem tették, csak megoldották. Szóval lehet élni a lányregények világában csak sírás lesz a vége.

Én sem ítélem el őket, csak világos mi lesz a vége, és egyértelmű, hogy ez nem olyan mint a filmekben.

Pláne azért nem ítélkezem, mert nekem nem fáj ha ők zátonyra futnak idővel. ráadásul ha okosan csinálják akkor sosem derülnek ki a félrelépések, ahogy 90% -ban tényleg sosem. Szóval nekem mindegy. Szoktam mondani, hogy nincsen leírva sehol, hogy mindenkinek kötelező boldognak lennie. Ha nekik így jó, bevállalják így, felőlem...

2014. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Egyetértek Dowddal. Mindenki maga dönti el. És tényleg jól hangzik, hogy csak a házastársaddal. De ha kiderül, hogy nem illetek összes szexuálisan, akkor kampec. Nekem már volt egy ilyen kapcsolatom. Tiszta szenvedés volt az egész, az a baj, hogy ezzel a problémával nem lehet mit kezdeni. Persze bizonyos dolgokon lehet javítani, de ha nem illetek össze akkor kész. És igen, léteznek ilyen emberek még, akik házasságig várnak, nem egy ismerősöm ilyen. És nem nézem le őket. Csak szerintem megvan a hátulütője a dolognak. 20N
2014. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ismerek jónéhány olyan házaspárt akik hosszú ideje együtt vannak és működik minden, gyerekek is vannak, és biztos hogy nem lépnek félre, és ez nem csak a látszat..
2014. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

mert mint írtad "működik minden".

Mi meg arról beszélünk ha nem, nem működik a szex.

Ezek tények, amikre lehet bagózni magasról, viszont ha ráfut az ember akkor nagy b+ van idővel.

2014. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
2014. júl. 8. 13:08
 17/21 anonim ***** válasza:

16: ez feldobta a mai napom :D

"egyszer sem belém de mindig letöröltük utána, de nem ment el pisilni néha...viszont mindig kinyomta ami még volt."

mindig kinyomta ami még volt :DDDDDDD


Ha erről jutott eszedbe, akkor igen, inkább várjanak, ha nem is a házasságig, de nem 14 évesen kezdjék el :D


Egyébként én ezt nem értem, már nincs az iskolában felvilágosítás? (ha valakinek nem figyelnek erre a szülei)

2014. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
En mikor olvastam nem tudtam h nevessek vagy sirjak e...
2014. júl. 8. 14:41
 19/21 Noydra ***** válasza:

:D Van felvilágosítás az iskolákban, csak lószart nem ér.

De ha emiatt tetted fel a kérdést, akkor azt kell mondjam, átestél a ló túloldalára...

14 felett bármennyi idősen el lehet kezdeni szexuális életet élni, HA megvan a szükséges ész hozzá.

2014. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
És hány százalékuknak van meg az ész hozzá?
2014. júl. 8. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!