Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim legjobb barátja össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim legjobb barátja össze akar jönni az én legjobb barátnőmmel, de a bnőm nem akar vele. Most mit csináljak? XD

Figyelt kérdés

A pasim legjobb barátjának bejön az én legjobb barátnőm, de a bnőmnek nem jön be a pasim barátja. Én nagyon jóban vagyok mindhármukkal, ezért nem szeretnék megbántani senkit sem. A fiúk engem "nyaggatnak" (najó azért nem nyaggatnak,csak nemtaláltam helyesebb kifejezést:D), hogy segítsek összehozni a bnőmet a pasim barátjával. Azt csak én tudom, hogy a bnőmnek nem jön be a srác. Megmondani nem szeretném, mert ez az Ő dolguk, de a bnőm meg nem fogja megmondani a srácnak, és egyre csak huzogatni fogja a talit, szegény srác meg nem tudja, hogy miért.:S Mit kéne tennem? Én mindegyikőjüket szeretem.:(

16/L


2010. jan. 6. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond meg mindkét félnek, hogy intézzék el egymás között. A barátod haverjának még azt is, hogy szedje össze magát és álljon a csaj el és kérdezze meg. Ne te legyél már a postás!!! Határozottan mind a kettőnek meg kell mondanod a saját véleményedet erről. Ha nem teszik nekik hát te akkor sem csináltál rossza csak kiálltál magadért.
2010. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a legtisztább, ha a barátnődet ráveszed, h mondja meg a srácnak, h nem akar tőle semmit. Ez elég kellemetlen szitu, de érthető, h nem Te akarsz a hírvivő lenni.

Esetleg barátodnak is tudod mondani, h finoman mondja a haverjának, h nem éri meg teperni.

2010. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. És izé... már 2x is kérdezte a pasim barátja, hogy mondott-e róla valamit a bnőm, és én nem mondtam semmit neki erről. Kellett volna? Ha legközelebb kérdezi, akkor mondjam meg neki, hogy miket mondott a bnőm?


De amúgy múltkor mikor találkoztunk 4esben, akkor nagyon elvoltak kettesben, és azt hittem, összejönnek, de a tali után mondta a bnőm h. nem tetszik neki a srác, de azért jófej.

2010. jan. 6. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy akkor miért nem jön össze a barátnőd hugával, aki meg a pistába szerelmes, csak sajnos ő a másik faluban lakik.
2010. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!