Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálom egyre jobban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálom egyre jobban az embereket?

Figyelt kérdés

23/f vagyok, régebben voltak azért haverjaim, de meguntam őket úgymond, és mindig kevesebb haverjaim lettek ahogy egyre idősödtem. Barátnőm sincs, nem is tudnám kimutatni h szeretem, ha egyáltalán tudok szeretni... Mert szerintem nem.


Ti is így vagytok ezzel ahogy egyre idősebbek lesztek? Ez normális vagy egy lejtőn megyek lefele?



2014. júl. 5. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem normális dolog.

De szerintem szoktak ilyen időszakok előfordulni a legtöbb ember életében. Rövidebb időszakokra.

2014. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a hibás itt a hibás,ez nem normális dolog.
2014. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, lehet h csak felületes emberekkel haverkodtál. Kicsit lazulj el ;) Menj el sörözni, beszélgess emberekkel. F/24
2014. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát, ami azt illeti ez elég rég óta tart. Régebben figyeltem másokra, véleményeikre, ha utcán mentem azért figyeltem az embereket hátha látok ismerőst, odamenni csevegni stb. Ma pedig szinte mindenkit elgázolnék az utcán, és félrelökném, reménykedek h ne találkozzak ismerőssel h ne kelljen mindig ugyan azt a sablonos hello mi a helyzet dumát elmondani... úgy érzem mindenki útban van, nem érdekel mások véleménye, úgysem fogok semmi előnyt kovácsolni belőle.
2014. júl. 5. 21:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, csak felületes barátaim voltak mindig... Nem is tudom milyen egy olyan kapcsolat ami őszinteségen alapulna...
2014. júl. 5. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, lesz még rosszabb is. Jelenleg az ismerkedés mint olyan nem működik, az embereket a FB bezárta a négy fal közé, a strandok konganak az ürességtől.

Nem tudsz mit tenni, találj egy hobbit magadnak mint én a hosszútávú biciklizést és egyből szebbnek látod a világot. Nőd ettől még nem lesz, az igaz...

2014. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyedül is tud boldog lenni az ember,csak tenni kell ellenne,nem depizni,gyűlölködni,meg sajnálkozni.Mert az senkit nem fog érdekelni.Tapasztalatból mondom.
2014. júl. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem depizek, csak sajna mindenhol azt latom h gonoszak az emberek egymással.
2014. júl. 18. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!