Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kecskemét SZTK-s nőgyógyászatr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskemét SZTK-s nőgyógyászatra oda tudok menni időpont nélkül?

Figyelt kérdés

nem kecskeméti vagyok de a városomban nem fogadnak SZTK-s rendelésre se csak 2 hét múlva..


Fontos lenne, terhességre gyanakszom a teszt egyelőre negatív, de nagyon egyértelmű jelei vannak. (nem annyira kellemes tüneteim is vanak, eléggé erős fájdalmakat érzek időnként lent).


Viszont nem terveztem babát, fontos lenne tudnom hogyan tovább..


Nem voltam még soha nőgyógyásznál,magándokihoz is július 2. felére kaptam időpontot :O


De én nem szeretnék addig várni..



2014. júl. 4. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Oda lehet menni időpont nélkül. (A piaristák terén.)
2014. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!