Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az, hogy álmomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az, hogy álmomban volt már orgazmusom, de máshogy még nem tudtam el érni?

Figyelt kérdés

szexuális témájú álmomban orgazmust éltem át,ami ébredés után is tartott. isteni érzés volt s tudom,hogy valóságos volt,hiszen ébren voltam,mikorra elmúltak a hőhullámok és maga az érzés.

ez azt jelenti,hogy lehetne orgazmusom aktus közben is?



2014. júl. 3. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:

alvás közben legyen aktusod

erre nem gondoltál? :/

2014. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
van barátod? vagy csináltátok már? akkor milyen volt?
2014. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek lehetne orgazmusa aktus közben, ha pszichikailag tiszta lenne, szorongástól, megfelelési kényszertől mentes, kiegyensúlyozott. Nincs olyan, hogy frigid nő.
2014. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ezt hogy érted első? alszok és csinálja a pasim...? arra felébrednék 100% o.O


rendszeresen szexelek a barátommal,de az más érzés sajnos :/


harmadik: szóval álmomban olyan nyugodt voltam és probléma mentes,hogy meg tudtam élni az orgazmust? *.*

ezt az életben hogy érhetném el?

2014. júl. 4. 06:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbálj pontosan emlékezni az álmodra, és hogy mik váltották ki belőled azt, amitől ennyire felizgultál.

De lehet, csak hormonálisan pont jó passzban voltál, és a legkisebb inger is már eredményt hozott.

2014. júl. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!