Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmomban orgazmusom van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmomban orgazmusom van. Miert van ez?

Figyelt kérdés
Többször is volt mát ilyen. Normális? Miért van ez?.16/L

2012. aug. 4. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért van ez, de Nekem is előfordul, hogy van! Szerintem normális. :))

26 éves vagyok

2012. aug. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hole Hunter ***** válasza:
32%
Legalább álmotokban legyen! :)
2012. aug. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ertem.koszonom.:)^^
2012. aug. 4. 01:07
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
minden éjszaka végigjárja a lányok szobáit, az orgazmusmanó, és akin érzi, hogy egy jó d*gás kell neki, álmában kielégíti :D
2012. aug. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Orgazmus álomban. Amint azt tudjuk az éjszakai merevedés és az álomban jelentkező orgazmus férfiaknál gyakori jelenségnek számít. A nők alvás közbeni orgazmusáról valahogy mégis keveset beszélnek, pedig bizonyos esetekben ez sokkal intenzívebb örömforrás lehet, mint a „hagyományos orgazmus”. Egyik jellemzője, hogy semmilyen külső stimulálás nélkül is bekövetkezik. A nők gyakran álmodják azt, hogy orgazmusunk van és ez a valóságban is bekövetkezik. Fő gerjesztője a fantáziálgatás, ami a tudatalattiban kifejti hatását, éjszaka pedig orgazmusként tör a felszínre.
2012. aug. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Félsz elaludni?
2012. aug. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Ehhe ehhe, két idióta!! Lenne még mit tanulnotok a nőkről kis gyökerek!
2012. aug. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Hát még ha fiú lennél, akkor majd megtudnád! :-)
2012. aug. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Na sziasztok! Megyek aludni!
2012. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!