Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a szüleim ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a szüleim ne higyjék azt hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Elmúltam már 18, és még sohasem volt barátnőm. Emiatt van egy olyan érzésem, hogy a szüleim azt hiszik hogy meleg vagyok. Pedig csak szimplán nincs sikerem a lányoknál, próbálkoztam már több lánnyal is, és szerelmes is sokszor voltam (most is az vagyok) lányokba, csak egyszerűen nem tudok velük kapcsolatot kezdeni. (Ez amiatt is lehet hogy nem járok bulizni mivel borzasztóan rühellek mindent ami azzal jár, a féktelen piálást, a részegeket, a tömeget, a hányást stb.) Lány barátom sem sok van. Ettől függetlenül nagyon szeretnék egy barátnőt, és sokszor közel is voltam hozzá, de sosem jött össze. Viszont otthon nem szeretek erről a témáról beszélni, meg most még nem is tartom olyan sürgősnek a kapcsolatot. A szüleim viszont egy ideje erőltetik meg kérdezgetnek, mostanában pedig ha valamiért szóba jönnek a melegek, többször is megjegyezték már (főleg anyám), hogy ők akkor is szeretnének engem ha az lennék, mert nem tehetnék róla, meg végülis az ő gyerekük vagyok stb. Nem mondtam rá semmit, pedig borzasztóan rosszul esik hogy ezt feltételezik, mivel undorodom a homoszexualitástól, és még egyszer mondom, a lányokat szeretem. Ilyenkor mi a teendő? (Az hogy szedjek össze egy csajt az nem olyan egyszerű, mivel egyrészt nem járnék bármilyen csajjal, másrészt eddig sem voltam túl sikeres.)
2014. júl. 1. 16:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
vigyél haza néhány k.vát
2014. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Helyesen írva higgyék,nem "higyjék".
2014. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!