Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén! Léteznek nőies...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Léteznek nőies leszbikusok?

Figyelt kérdés
Akik tényleg nőiesek és tényleg leszbikusok, nem csak annak mondják magukat vagy divatleszbik. Létezik? Mert én még nem találkoztam ilyen nővel. Aki nőiesen öltözködik, mondjuk kis smink, meg egyéb nőies dolgok. Előre is bocsi, de valahogy az olyan leszbikusoktól kiráz a hideg, akik férfinak néznek ki. Pedig őket lehet a legjobban kiszúrni.

2014. jún. 29. 13:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
9es, igen jól mondod, pont azért hiszem azt, mivel ők feltűnőbbek, mint egy nőies leszbikus. Gondolom semmi olyan jelzés nincs rajtuk meg, amiből könnyebben ki lehessen szúrni.
2014. jún. 30. 11:55
 12/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, ugyanez a problémám. Én már odajutottam, hogy inkább külföldi nők irányába hajlok, mert itt Magyarországon még nem találtam sem társkeresőn, sem pedig buliban igazán nőies nőt. De lehet túl magasak az igényeim.
2014. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

léteznek.

Csak róluk nem vágod le rögtön, hogy leszbikusok... Rólam se gondolja senki, hogy az vagyok addig, amíg meg nem mondom neki :D

2014. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagyon csajos, tehát pl. nem hordok gyakran szoknyát, de teljesen nőnek nézek ki, és úgy is viselkedem. (a fiús kinézetű lányok nekem se jönnek be)

18L/leszbikus

2014. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

léteznek. Itt az én példám:

én inkább lennék fiús leszbikus. tudod miért?

Mert ha elmegyek egy buliba, nem tudok a barátnőimmel bulizni, nem tudok lányokkal szemezni, sem flörtölni. Mert valami pasi folyamatosan ott van a nyomomban. Kisvárosban élek, nem mondhatom, hogy "Kopjá má le leszbi vagyok haggyá má"

Mit látnak az emberek? hogy fiú van a nyomomban. Senki nem gondolná hogy nőkre bukom. Esélyem nincs csajozni. Minden bulim úgy ér véget, hogy egyedül megyek haza. Mert a pasi nem kell, nővel viszont nem tudok kezdeni. Ezért lennék fiús. Szerintem nekem nehezebb az esélyem összejönni valakivel, mint egy fiús leszbikusnak.

2014. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

aha, létezem.

15/L

2014. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Őszintén! Léteznek.
2014. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

én is abszolút az vagyok


miért van mostanában ennyi ilyen kérdés? :D


20/L/L

2014. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok és egy kicsit sem divatból vagyok leszbi

Néha jólesik festék nélkül lenni vagy fiúsan felöltözni,de alapjáraton csajosan öltözködöm és nézek ki

Tévhit,hogy minden leszbi fiús,valószínűleg nem ismersz tul sok leszbit,ha ezt gondolod

2015. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Léteznek, habár én biszex vagyok
2016. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!