Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, tényleg ennyire megdöbbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tényleg ennyire megdöbbentő, ha egy lány beül egy olyan filmre, ami nem ilyen nyálas romantikus marhaság?

Figyelt kérdés

Bocsi muszáj kiírnom ezt a kérdést, ez már 2 napja történt, de még mindig röhögök, ha eszembe jut. =D

Szóval pénteken elmentem megnézni az új transformers filmet. Kb 25 fiú volt meg én. Battyogunk be a terembe én meg a kis kukoricám, megyek fel a lépcsőn és azt vettem észre, hogy kicsit sem diszkréten, engem bámulnak. De nem úgy, hogy odapillantva "lássuk milyen gyökér jött", hanem végig amíg elértem a helyemre. Szóval? xD


2014. jún. 29. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Bizony. Nagyon menő csajszi lehettél ott.:)
2014. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
JAH elmentem a kocka haverjaimmal már töltöm is a játékot! =) :-D
2014. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
...Szerintem egyszerűen azért bámultak meg, mert nőnemű vagy. Ennyi. Nem azért mert nő és beültél, hanem mert pinád van. Izé, érted...
2014. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én pl bírom ha egy csaj szereti az akciófilmeket, sportot, autókat stb. Szóval nekem annyira nem megdöbbentő. De az az általános, hogy nem erre megy egy lány. Kicsit különleges vagy, ennyi, ami pedig eltér a szokványostól arra meg rá lehet csodálkozni, ennyi:)
2014. jún. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!