Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon nyálas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon nyálas?

Figyelt kérdés

A lánynak, aki tetszik, közeleg a szülinapja, és nagyon szereti a lovakat. Én jól tudok rajzolni, és arra gondoltam rajzolok neki egyet, egy csokival eggyütt becsomagolom, és bedobom a postaládájukba.

Szerintetek tetszene neki? A lány 16, én 17



2013. szept. 23. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem adod oda személyesen? Nekem ijesztő lenne, ha ilysmiket találnék a postaládámba, azt hinném kukkolóval van dolgom, az ötlet egyébként tetszene.
2013. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem nyálas. Fasza ötlet! Hajrá, öcsém.
2013. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet! Főleg, hogy bedobod neki. Ez jó meglepetés lesz! Én is kaptam már postaládába üzeneteket. Én mindig örültem, mert valahogy ilyenre nem számít az ember.
2013. szept. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó ötlet, de akár személyesen is odaadhatod! Hajrá!! :)
2013. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És ha bedobod honnan tudja ki gondolt rá? Add neki személyesen. Vidd el lovagolni.
2013. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha bedobja, akkor is ráírhatja, hogy kitől vagy, úgyhogy tudni fogja a lány.
2013. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ez a szép benne, hogy csaj sejteni fogja hogy ki volt, mert tudja hogy jól rajzolok :-)
2013. szept. 23. 18:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem nyálas. Ha nekem ilyet küldenének örülnék neki.:)
2013. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem nyálas, úgyhogy lószart is rajzolj a képre (legalább egy kisebb adagot) :DD
2013. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!