Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Soroljátok fel kérlek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Soroljátok fel kérlek, hogy nektek mi a fontos egy férfiben? Nem az anyagi javakra gondolok.

Figyelt kérdés

Hogy mik azok az alapvető tulajdonságok, amikkel rendelkezniük kell, hogy boldogok lehessetek mellette, és mik azok, ami ha vannak, még akkor sem akarjátok, ha valóban szerelmesek vagytok?

Sokszor hallom azt a mondatot, hogy ha szeretsz valakit, akkor nincs "de", meg "ha", meg "csak"..

Mégis sokszor érzem azt, hogy bár őszinte szerelemmel szeretek valakit, mégsem minden áron.. Persze, alapvetően olyannak szeretjük meg az illetőt, amilyennek megismerjük, és nem szabadna akarnunk megváltoztatni.. de mi van az olyan "apró betűs" részekkel, amikkel nem dicsekedtek el, csak a kapcsolat folyamán derülnek ki..

Mi a véleményetek?


2010. jan. 5. 13:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Oszinte, megbizhato, ne csaljon meg ez egyertelmu, erdekelje amit mondok neki, lehessen neki elmondani barmit, segitsen amiben csak tud. Erezzem, hogy o a ferfi es en a no, tehat ha veszhelyzet van akkor o azonnal tudja, hogy mit kell tenni. A veszhelyzetet barmilyen szitura ertem. Aztan ne igyon, dohanyozzon (budos) es szeresse a szexet is, de ne csak megdugni, hanem szeretkezni szeressen.

Ne titkolozzon elottem, legyen nyilt hozzam. Ami tortenik vele meselje el mindig. Lehessen ra szamitani barmilyen korulmenyek kozott! Szorgalmas es dolgos. Ha fozok neki akkor dicserje meg, es oruljon neki nagyon! Es barmit teszek is meg a haztartasban mindig becsulje azt meg. Ne beszeljen rondan! Nyugis legyen es ne idegbeteg.

2010. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A kérdésed második felére reagálnék.


Írod, hogy "...mégsem minden áron." Nem lehetséges, hogy az elköteleződéstől félsz?


"Apró betűs részek": Úgy vélem, itt nem a kirívó problémákra gondolsz. Ilyeneket mindenkiben lehet találni, különösen akkor, ha a szerelem kicsit alábbhagy. Lehet, hogy ő is talál benned ilyen "apró betűs" hibákat, de elfogad téged azokkal együtt.


26/F

2010. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szeretem azt h határozott, vannak elképzelései, nem egy magába fordult, unalmas alak. Izgalmas, sosem tudom épp mire gondol, titokzatos, mintha újra és újra meg kellene hódítanom. Figyelmes, kedves velem, érti a viccet, játszik velem( ezalatt pl a csikizést értem:)), sokat nevet, és nagyon szép őszinte szemei vannak. És ami a legfontosabb szeret engem! Nem csak szóval hanem tettel is bizonyítja. Számomra ilyen a tökéletes férfi. És az imént természetesen a szerelmemről volt szó^^
2010. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mindig az "igazi indián" pasik vonzottak, valami ilyesmi a leírás: tüzes, sötét tekintet, de értelmes, magas homlok, sötét haj, finoman izmolt, de erőteljes test, amely nyugalmat sugároz. Határozott jellem, önérzet- önbizalom, saját gondolatok!!! Imádom, ha egy pasi tud gondolkozni, de ne vigye túlzásba... tehát ne menjen az én agyamra vele. :P

Szeresse a természetet, nem a csikket vagányul elpöccintő fajta.

Egyéb: közös hobbi, pl. lovak, és úgy egyáltalán: állatok, mozgás, sport.

Legyen bátor a közös motoros-túrákhoz, ne ijedjen meg a saját árnyékától... stb.


De ilyen nem létezik.

:S Evvan.


Ami tuti nem: "tüzes víz-függés" :P

Bármennyire szeretem, az alkoholista takarodjon. Volt már kellemetlen élményem. :P

Ez egy olyan "apróbetűs rész", ami alapból NEM-et szül. És semmi köze olyanhoz, hogy félnék pl. az elköteleződéstől, de ilyen ember mellett nem lehet élni. Szerintem.

2010. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%

valahogy mindneki kihagyja a kerdes egyik felet, talan az a kenyesebb tema.

Nalunk is van olyan, amit nem szeretunk egymasban, megis egyutt vagyunk mar 3 eve.

O kicsit talan butuska, en meg azert mert neha emlegetem neki...

En tul veszekedos, lobbanekony vagyok, ezt meg o nem szereti.

ezeken nem igazan lehet valtoztatni, es meg vannak ilyen dologk, megis szeretjuk egymast, de mar az is kozrejatszhoat, jo egyutt, es megis mi lenne velem nelkuled...

2010. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
jah, 21 evesek vagyunk, es a lany vagyok. meg annyit, hogy mi az ilyesmit is megbeszeljuk es szerintem nem baj, ha valaki valtozik egy kapcsolatert, hiszen idovel ugyis valtozik, keves ember marad ugyanaz, akinek eleinte gondoljuk, foleg ha sohasem volt olyan igazan...
2010. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

- mindenekelőtt TISZTELJEN. Ha ez megvan, már sok baj nem lehet. Ha egy férfi tisztel egy nőt, akkor ennek eredményeképpen pl. tiszteletben tartja az esetleges ambícióit és nem állja azok útját, nem tekinti a szolgájának, nem alázza meg, nem csalja meg, elémegy-hazakíséri (mint ahogy egy másik kérdésben előjött...), fontos számára a nő élvezete a szexben, tiszteletben tartja a szexuális határait, nem hozza szégyenbe azzal, hogy társaságban undorító s.ggrészegre issza magát, meg ilyen apróságok...

- gyengédség-szenvedélyesség megfelelő arányú keveréke :) Én nem tudok olyannal együtt lenni, aki nem az a szeretgetős-ölelgetős-simogatós-bújós típus, ill. aki pl. nem szeret csókolózni.

- legyen nyugodt, normális, ne legyen betegesen féltékeny, depressziós, neurotikus, stb. :S ezt az eddigi kapcsolataim miatt mondom. Nem akarok hisztit, veszekedést, azt, hogy megszállottan kapaszkodjanak belém, meg nélkülem ne bírjon mit kezdeni magával. Régebben úgy fogalmaztam, hogy ambíciózus legyen, hát ez a mostanimra nem igaz, de ha dolgom van, elfoglalja magát, az a lényeg.

- nem árt, ha társasági, bulizós ember, mert én is ilyen vagyok. Persze túlzásokba ne essünk.

- fogjon meg a külseje, tartsam vonzónak (sajnos képmutatás lenne ezt kihagyni, most nem barátságról beszélünk, hanem párkapcsolatról...) De ez mindenkinek más, és engem is megfogott már sokféle pasi, én most nem ideálkergetésről beszélek, de az, hogy tetsszen, igenis fontos.

- intelligencia (érzelmi intelligencia is!), tudjak vele beszélgetni, legyen művelt, vagy ha nem az, legalább érdeklődő, azzal "kiválthatja" :)

- lehetőleg átfedések az ízlésben, érdeklődésben

- ne fogyjon el 1-2 hónap után az "udvarlókészlet", utálom a langyosvizet, az sztem senkinek nem jó.

Kb. ennyi így hirtelen.

29/n

2010. jan. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!