Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Soroljátok fel kérlek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Soroljátok fel kérlek, hogy nektek mi a fontos egy férfiben? Nem az anyagi javakra gondolok.

Figyelt kérdés

Hogy mik azok az alapvető tulajdonságok, amikkel rendelkezniük kell, hogy boldogok lehessetek mellette, és mik azok, ami ha vannak, még akkor sem akarjátok, ha valóban szerelmesek vagytok?

Sokszor hallom azt a mondatot, hogy ha szeretsz valakit, akkor nincs "de", meg "ha", meg "csak"..

Mégis sokszor érzem azt, hogy bár őszinte szerelemmel szeretek valakit, mégsem minden áron.. Persze, alapvetően olyannak szeretjük meg az illetőt, amilyennek megismerjük, és nem szabadna akarnunk megváltoztatni.. de mi van az olyan "apró betűs" részekkel, amikkel nem dicsekedtek el, csak a kapcsolat folyamán derülnek ki..

Mi a véleményetek?


2010. jan. 5. 13:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

:D ez aranyos

én nem szeretem, ha egy férfi tutyimutyi. legyen határozott és nőnek érezhessem magam mellette. de minden kapcsolat más, mindegyikben más jön elő

2010. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is nagyon fontos, hogy nőnek érezhessem magamat mellette.. De mitől érezzük magunkat nőnek? Mitől férfi egy férfi?

Hozzon virágot, legyen romantikus, esetleg csaljon meg, vagy legyen durva? Segítsen amiben kérjük - pl. házimunka - vagy nézzen focimeccset sörrel a kezében?

2010. jan. 5. 14:04
 3/17 anonim ***** válasza:
ez teljesen egyénfüggő, mindenkinek más az igénye.
2010. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%

1. pénz

2. pénz

3. pénisz

2010. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Furcsa, azt hittem ez annyira azért nem egy nehéz kérdés.. Értem én, és tudom, hogy mások az igények mindenhol, de azért csak vannak olyan dolgok, amiket seniki sem szeeretne átélni egy kapcsolatban, ahogyan olyanok is vannak, amit mindenki szeretne.. Van olyan ember, aki pl. direkt szereti, ha megcsalják? Persze, hogy nincs szerintem. Az már más kérdés, hogy ha megtörtént, még sokszor annak ellenére is, hogy annó megfogadtuk vagy kijelentettük, hogy ezt soha nem fogjuk megbocsájtani.. mégis megtesszük.

Pénz, pénz.. direkt hangsúlyoztam, hogy nem az anyagiakra gondolok.. természetesen, ha van, jó dolog.. na de elég ha van pénze, s semmi más nem számít? Onnantól, hogy van pénz mindent eltűrünk, vagy bármit megteszünk?

2010. jan. 5. 15:11
 6/17 anonim ***** válasza:

tényleg nehéz kérdés.

Nálam az elsődleges szempont h szeressen és ezt éreztesse is velem. Persze néha-néha egy-egy virág vagy vmi kis ajándék jól esik, de ez nem olyan fontos. És szeretem ha megértő, ha képes felfogni, h nekem nem megy minden olyan könnyen , mint neki (persze én is megértő vok vele), mert mindenki másban jó. Attól viszont én egyáltalán nem tartom férfiasnak az illetőt, h durva vagy megcsal. Az ilyen húzások csak azt bizonyítják, h nem tud éretten gondolkodni. Ami viszont nálam a legfontosabb az az h őszinte legyen.Sokszor mondták már nekem h túl őszinte vok, talán ezért várom el másoktól is, így egy "igazi férfitől" is , h egy kis füllentés sem legyen a kapcsolatunkban.

2010. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
szeressen, lehessen vele beszélgetni bármiről, legyen humora, ööö ezek az alapok. meg persze h ne csaljon meg:)
2010. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem ha egy fiú komoly, és azokat a hú de menő/laza srácokat se szeretem. Ezektől a hideg kiráz!

Nekem a szeplős, kisfiús fiúk tetszenek ^^...de amikor kell legyen komoly, hogy meg tudjuk beszélni a dolgokat. Szerintem egy férfi attól férfi, hogy tudja mit kell tenni bizonyos helyzetekben, nem veszti el a fejét, magabiztos, komoly amikor komolynak kell lennie... hmm... nemtudom :)

2010. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

1.legyen MEGBÍZHATÓ-HŰSÉGES (no csajozás érezzem hogy én vagyok számára a legjobb nő,mutassa ki, a jelenlétemben ne bámuljon más csajokat,letörvén az önbizalmam,mert én se bámulok más pasikat!ha nincs velem hát egészségére :)

Na meg ne titkolózzon előttem,ne sumákoljon,ne hazudjon->azonnal repülne:)

2.Legyen a Társam is ne csak a szerelmem,akire mindig lehet számitani ez persze kölcsönös alapon!

3.legyen a legjobb Barátom,akivel kölcsönösen megosztjuk egymással a problémánkat,és megoldáson gondolkodunk.

4.legyen Figyelmes: engedjen előre, néha dobjon meg egy szál gazzal (lehet az 50ftos is,az a lényeg h éreztesse hogy eszébe jutottam,gondolt rám.És ne törpüljön el évek múlva se!

5.Legyen Picit őrült!:)Nappal marha,éjjel bika!!

6.legyen néha romantikus de azért ne csöpögjön

7.Legyen a szeretőm is!Tudjon megd*gni,jó keményen,máskor meg gyengden:)

8.legyen egy kis pocakja:)nem döntő jellegű csak ideirtam mert szeretem!


Bocsi ha hosszú lett de ebben benne van a lényeg !

21L

2010. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Figyelmes,kedves,vicces,ne legyen hirtelen haragú,legyen jó kisugárzása,ne legyen bunkó,kicsit romantikus,hizelgő(bújós kiscica:D),segítőkész,lehessen rá bármikor számítani
2010. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!