Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek leszbikus lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leszbikus lehet?

Figyelt kérdés
Heteró lányként kérem főként leszbikusok segítségét, véleményét. Tehát az a helyzet, hogy van egy nő akiről már régóta nem tudom eldönteni, hogy mi az amit gondol, érez vagy stb, velem kapcsolatban. Olyan "jeleket", illetve "jelzéseket" mutat felém, mintha tetszenék neki. Ezt már csak onnan látom, mivel a pasik is hasonló jeleket mutatnak ilyen esetben (abban azért több tapasztalatom van), tehát ez a nagyon mély szemkontaktus, amikor szinte elveszel a másik tekintetében (furcsa, mert előtte soha nem szemeztem egy nővel se :D), állandóan rám-rám nézeget, ha alkalma van rá próbál a közelemben lenni. Érdekelne tehát a véleményetek, hogy mit jelent ez. Persze nyilván nem fogom egyszerre azt feltételezni, hogy tuti leszbikus, de azért kíváncsi vagyok olyan lányok válaszaira akik mégis jobban átlátják ilyen téren a dolgokat. Egyébként a helyzet már hosszú ideje húzódik. Azt az egyet ne tanácsoljátok, hogy kérdezzem meg tőle,hogy miért csinálja ezt, ha kérhetem, mert nem vagyunk olyan viszonyban, hogy ezt megtehetném. Szóval ezen kívül érdekelne bármi tanács, tapasztalat.

2014. jún. 27. 22:20
 1/6 anonim válasza:

végre valaki aki nem Z-bel írja.

elismerésem :D

2014. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ami elsőre feltűnt, nem tudom, hogy magadnak vagy nekünk de nagyon hangsúlyozod, hogy neked aztán semmi tapasztalatod nincs e téren, pedig nekem úgy tűnik, hogy lehetett valami egyszer már. A másik amit meg nem értek, hogy lehet, h nem vagytok olyan viszonyba? Miért érdekel, h nőkhöz húzódik?

Na de a tanácsom az lenne, hogy nézd meg, h viselkedik a fiúk közelében. Nem érezted, h egyszer is megakart mondjuk csókolni? Esetleg ha már nagyon som bókot kaptál és már nem tudod hova tenni őket, kérdezd meg, h tetszel-e neki. Szerintem egy váratlan kérdésre kellő őszinteség lesz a válasz ha nem i mond semmit, minden rá lesz írva. Sok sikert! (: Majd írhatnál, h alakult.

2014. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2# köszi szépen a válaszod, bár nem tudom miért gondolod azt hogy volt már valami, hidd el, hogy semmi nem volt, mert ha lenne valami tapasztalatom, eleve nem kérnék itt segítséget. A másik meg, hogy nem vagyunk olyan viszonyba. Igen nem vagyunk beszélő viszonyba, tehát olyan hogy meg akart csókolni, nem fordult még elő, így érdekes is lenne. Azért írtam hogy ezt ne tanácsoljátok, mert azért hiába ismerjük egymást, egy "idegenhez" nem megyek oda ezt megkérdezni. Ja és hogy miért érdekel. Csak kíváncsi vagyok, ennyi. Ha mással csinálná ezt valaki ő is biztos kíváncsi lenne. Ettől függetlenül, nem biztos hogy leszbikus, bármiért csinálhatja ezeket, szóval csak véleményekre vagyok kíváncsi e téren.
2014. jún. 28. 11:34
 4/6 anonim válasza:

Szia.


Meglehet h az...De az is,hogy csak szimpi vagy neki,vagy valami masert nez igy Rad.Barmi lehet...Kulsore hogy nez ki? Esetleg kicsit fiusabb no?

Ha nagyon kivancsi vagy ra akkor szertinem beszelgess vele,tereld a temat a pasikra,hogy pl tegnap lattal egy helyes fiut stb es figyeld a reakciojat.:)

2014. jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Joe Makepeace ***** válasza:
0%

1. "abban azért TÖBB(!!!) tapasztalatom van"...

2. "ELŐTTE(!!!) soha nem szemeztem egy nővel se"...

2014. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most komolyan, talán nem a szöveget kéne itt kiemelni, ilyen téren bocs, ha nem tudtok segíteni, akkor nem kell. Rosszul fejeztem ki magam, mint nagyon sokan ezen az oldalon, ez még szerintem elenyésző. Talán nem a szövegre kéne helyezni a hangsúlyt, hogy mi hogy van írva,két helyen, mikor momentán nagyon nem az a lényeg itt. Ha tapasztalatom lenne benn, akkor nem írtam volna ki a kérdést. Ennyi.
2014. jún. 29. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!