Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek a véletlen megérzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a véletlen megérzésekben? Vagy ez inkább már kísérteties?

Figyelt kérdés
Nagyon durva ami velem történt. Volt egy pasi akinek bejöttem.(ő is bejött egy kicsit) de csak neten tartottuk a kapcsolatot. Több mint 2 éve sehogyan se beszéltünk! El is felejtettem, ő nem írt én se írtam. Mikor ma felébredtem, zene hallgatás közben hirtelen beugrott a feje, és elkezdtem rajta gondolkozni. (kb 6 óra lehetett) Az előbb felléptem Facebookra és mit látok.. 6 óra előtt pár perce küldött egy hosszú üzit,h mennyire hiányzok neki, meg, hogy én már biztos elfelejtettem őt.
2014. jún. 27. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Waaaaooooo cool:-)

igen hiszek ilyesmiben és ez csak nagyon ritkán fordul elő mint a te esetedben.

2014. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Simán lehetségesek ezek a dolgok. Amikor sokat "meditáltam", nagyon sok ilyen megérzésem volt, ami be is jött. Akire gondoltam, aznap összefutottam vele az utcán, pedig nagyon ritkán láttam, vagy gondoltam valamire, és utána néztem egy sorozatot, és pont arról volt benne szó stb. - Pedig nem átlagos témák voltak.

Volt olyan, hogy barátnőmmel beszélgettem egy dologról, néztük a sorozatot és arról szólt, majd egy másik sorozatot, és az is, majd beszéltünk másról, a következő rész arról. Talán a south park és a nevem earl-t néztük akkor együtt, és sokszor azok is pont párhuzamosan mentek témákban. Már néztünk, hogy ez meg mi?

A zene hatására lazább tudatállapotban vagy, és ezért is lehetséges. Érdemes lenne jobban odafigyelned.

2014. jún. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Velem is fordult már elő ilyen.:DD
2014. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
van ilyen. vannak megmagyarázhatatlan dolgok az életben...
2014. jún. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!