Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy normális srácot idáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy normális srácot idáig az összes eddigi barátnője megcsalt, azt miért csalják meg folyton? Mit ront el mindig?

Figyelt kérdés

Az egyik haverom jár így folyton. Pedig ő aztán tényleg minden nő "álma" - van háza, autója, biztos munkája, jó kapcsolatai erre-arra. Nekem nem jön be, kicsit pufi, de arcra kis aranyos, meg amúgy is a legjobb barátja barátnője vagyok, nem kezdenénk ki egymással soha. Őt semmi olyanra nem lehet rávenni, amiért haragudhatna otthon az asszony. Pl: nem tart a többi (szingli) barátaival hajnalig bulizni, se inni, néha túlzásba is esnek és gondolom történnek ott dolgok a másik társaságba is, ritkább esetbe elég rendesen be tudnak sajna rúgni.

Na szóval, ez a haverom elmesélte, hogy volt kb 3 komoly kapcsolata, és ami a fura, hogy mind ilyen 1-2 évig tartott. Mindegyiknek megadott mindent, mert ennek többször is a tanúja voltam. Egyik csajnak se került 1 Ft-jába se beülni az autójába, elfuvarozni ide v oda, ezt venni azt venni, mert ő mindent amit tudott megadott, ha drága akkor is. Soha nem hívták vissza, benzinbe se adtak egy vasat se vagy egy napot álltak volna. Csak amikor nem voltunk bandástul mindenfelé, ott azért ugye egymás barátnői is jóban voltak és a lányokkal összejártam beszélgetni és a fülembe jutott pár dolog. Meséltek olyat, hogy ez a haver vmi katasztrófa az ágyban, meg, hogy látástól-vakulásig melózik, de utána nem a csajjal foglalkozott, hanem be a gép elé és játszott vagy face-en lógott szinte végig, a csajszikám meg vagy kapott figyelmet vagy nem. Ritkán jártak el, akkor persze nem a számítógép volt központba. Az eddigi exeinél egy idő után jöttek a gondok, a megcsalás, szakítás... Gondolom álladó lett a helyzet inkább megcsalták, minthogy szakítsanak.

Amúgy meg nagyon jó fej, szakadok a szövegén mindig ha találkozunk vele, épp ezért nem is értem mit ront el mindig? Rosszul választ? Vagy mindig ugyanazért csalják meg?

Szerintetek?


2014. jún. 23. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom könnyen kapható csajokat könnyen felszed és ez lesz a vége...
2014. jún. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" Meséltek olyat, hogy ez a haver vmi katasztrófa az ágyban, meg, hogy látástól-vakulásig melózik, de utána nem a csajjal foglalkozott, hanem be a gép elé és játszott vagy face-en lógott szinte végig, a csajszikám meg vagy kapott figyelmet vagy nem."


Ja.. rosszul választ..

2014. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pedig nem. Láttam az eddigieket és egyik se volt egy nagy eresztés, nem olyan volt egyik se. Én végülis úgy vettem észre. Normális volt mind, ezért nem értem miért csalta meg az összes.
2014. jún. 23. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a második válaszoló tökéletesen kiemelte, hogy miért.
2014. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!