Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek se normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se normális ha egy fiú akinek van barátnője szóba áll lányokkal?

Figyelt kérdés

Barátnőmet nagyon zavarja ha beszélek egy lánnyal, vagy ha köszönök egy lány ismerősömnek.

Nincs lány barátom de ha lenne akkor vagy tiltana tőle vagy otthagyna.


2013. júl. 23. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
te dobjad mert ez beteges
2013. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, ez egyáltalán nem normális!!
2013. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább hagyd. A féltékenység meg tudja ölni a kapcsolatot. Én azon is elgondolkoznák a helyedben, hogy miert ennyire féltékeny. Én arra gondolnék, hogy csak magából indul ki, vagy túl jo csavonak tart téged és ilyen görcsösen akar maga mellett tartani téged. Ez utóbbihoz volt szerencsém.
2013. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A 2-es vajon csak iróniából irja, hogy ez nem normális?


A pasimnak vannak lénybarátai, nekem meg fiúbarátaim. De van oka a barátnődnek mást gondolni mint ami van?

2013. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ő nem beszélget fiúkkal, mindig is kapom a a szemrehányást hogy bezzeg ő alig ismer fiút.
2013. júl. 23. 13:24
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincs oka a féltékenykedésre szerintem.
2013. júl. 23. 13:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugtasd meg valahogyan..
2013. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hülyeség. Nekem sok lány barátom van, már rég kidobtam volna egy olyan csajt aki nem enged más lányokkal beszélgetnem.

Ha ilyet engedsz, nagyon könnyen papucs leszel más téren is, és a lányoknak nem tetszik akiben nincs önállóság.

2013. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem önbizalom hiányos a barátnőd! Én a helyedben leülnék vele beszélgetni, szépen, megkérdezném, hogy ez mért zavarja, hiszen te csak belé vagy szerelmes, és az, hogy más lányokkal is beszélsz, nem azt jelenti, hogy esetleg elakarnád őt hagyni, vagy megcsalni! Próbáld megérteni a félelmeit, és közösen orvosolni a dolgot! Nem egészséges az, ha tilt, és nem is ez a megoldás rá, mert folyamatosan konfliktus lesz belőle, és a végén hazugságokba bonyolódtok olyankor is, ha csak ráköszönsz egy munkatársnődre...
2013. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a barátnőd szellemi fogyatékos
2013. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!