Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek se normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se normális ha egy fiú akinek van barátnője szóba áll lányokkal?

Figyelt kérdés

Barátnőmet nagyon zavarja ha beszélek egy lánnyal, vagy ha köszönök egy lány ismerősömnek.

Nincs lány barátom de ha lenne akkor vagy tiltana tőle vagy otthagyna.


2013. júl. 23. 13:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát,figyu :) engem nem zavar,ha a párom köszön a lány ismerőseinek,mert előttem is volt élete. őt viszont,ha nekem köszön fiú ismerősöm,megeszi a méreg. Köszön ő is,de olyan "szevasz" te buci hangsúllyal... Nem társalgok fiúkkal,max.ha összetalálkozunk az utcán,ahogy ő sem társalog csajokkal. Miről kéne beszélgetniük? Mondjuk én ezt 3 év együttélés után mondom,nem kamaszként. Fiatalon zavarna,nagyon is.
2013. júl. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak fiú barátaim vannak, exemmel is barátok vagyunk. Páromnak is van pár lány ismerőse akikkel szokott beszélgetni, köztük van az első barátnője is. Át szoktam menni nélküle a fiú barátaimhoz is (ha van barátnőjük, ha nincs) meg ismeri is őket, járunk együtt sörözni. Exeméknél is voltunk már együtt, exem új barátnőjével is jóban vagyok, párom feljebb említett exbarátnőjével is találkoztam már :D Szóval nálunk ez egyáltalán nem okoz problémát. Nálatok meg már egy köszönéssel gond van...Ez tuti, hogy nem normális 25/L
2013. júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!