Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után is vonzodhatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után is vonzodhatnak egymashoz az emberek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú és egy lány. A fiú őszintén csodalja a lányt, ő a világon a legszebb neki stb.. Szóval szerelmes belé. Aztán szakítanak nem tisztázott indokok miatt. És ezek után a fiúk általában ugyanúgy testileg vonzónak találják a volt parjukat vagyis még szakítás után is ha esetleg a szerelem már elmúlt úgymond tetszik nekik?

2014. jún. 17. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, milyen egy kérdés ez :D
2014. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?...attól még hogy szakítottak szerethetik egymást:D
2014. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jó bocsi a hülye kerdesert csak hát nem vagyok ilyen téren művelt. És még egy hülye kérdés lenne.. Ha elvileg őszintén szeretik egymást akkor az nem tud elvileg egyik napról a másikra megszűnni ugye?

és kb. Mennyi idő kell hogy elmuljon egy szerelem?

2014. jún. 17. 23:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, egy szerelem, igazi őszinte szerelem nem múlik el egyik napról a másikra. Ez mindenkinél más, mennyi idő kell hozzá, na meg körülményektől is függ. Vannak, akiknek elég fèl év, 1 év. De vannak, akiknek sokkal több idő kell. Sőt nem ritka az sem, hogy valaki leèli a párjával az életét, de a lelke mélyén mègis mást esetleg az első szerelmét szereti, akivel soha nem lehettek együtt.

Én egyszer azt olvastam, hogy kb. fél èv (meg egy új partner) kell egy keményebb szakítás feldolgozására.

2014. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!