Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes vagyok. De igy mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes vagyok. De igy mennyi esėly van arra, hogy barátnöm lesz?

Figyelt kérdés

Nem járok bulizni meg sehová sem... csak suliba(ott nemigen van csaj) esetleg vásàrolni....

Társkeresö oldalakkal sem foglalkozom... face sem.


Azt várom, hogy leszolitson egy lány az utcán...vagy mutasson egyėrtelmü jeleket, hogy tetszem neki. Szoval tegye meg az elsö lėpėseket.


De az is ritka,ha kimozdulok.


Na,igy mennyi esėlyem van,barátnöt találni?: D



2014. jún. 15. 11:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

19, 20:


Na igen, ettől is a falra mászok. Említem egy sorban a külsőt, erre az válik a legfontosabbá. Már kár volt arról is beszélnem.


Akkor így mondom: Kib-.aszottul nem az számít a nőknek csak, hogy mennyire vagy helyes, jóképű, kigyúrt. Ha mindezek megvannak, attól még lehetsz egy balf-.asz lúzer a nők szemében, aki nem benedvesíti, hanem száraz törlőkendőként felszárítja minden puncinedvüket. A nőknek sokkal kevésbé számít a férfi kinézete, mint fordítva, ha szexuális vágyról, "tetszésről" van szó.

Lehet hogy első látásra megtetszel egy, több, vagy sok lánynak, de utána meglátják, hogy milyen a személyiséged és emiatt mégsem kívánnak meg.


Amennyire egy nőnek a kinézetére kell gyúrnia, hogyha minél több férfinek akar tetszeni, egy férfinek annyira a személyiségére, stílusára, testbeszédére és arra a képességre, hogy tudj beszélni a nőkkel úgy, hogy vágyat kelts bennük. Nálad csúnyábbak, csóróbbak, hülyébbek is többet dugnak mint te. Miért? Mert

2014. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

(hoppá, nem fejeztem be)

...mert ők jobban tudnak csajozni, mint te. A férfi-női kapcsolatokban a férfi az aktív, a nő a passzív fél alapvetően.

2014. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 David82 ***** válasza:

22-es, és ezt konkrét tényekkel is alá tudod támasztani? Miért nem számít egy férfi külseje? Szerinted sárga fogakkal, és büdös szájjal is fognak vonzódni valakihez a nők?

Milyen személyiségről beszélsz? Nem értem az összefüggéseket, amit leírtál.

Kérdező: Inkább te kezdeményezz. Szólíts le több lányt könyvtárban, bevásárlóközpontban, vagy mittomén, és majd lesz valami. Vagy, ha nem megy, keresd fel ezt az oldalt: pua.hu

2014. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

De számít a külseje! Így mondom:


Igen, egy férfi legyen ápolt. Öltözködjön lehetőleg minél jobban. Legyen sportos testalkatú, minél izmosabb. Találja meg a számára legvonzóbb frizura és arcszőrzet kombinációt. Ezeknek az eléréséért minden férfi tehet.


De ezek még önmagukban semmit nem jelentenek! Figyelj, lehet hogy van 5% George Clooney, akit a nők már első ránézésre megkívánnak. És van 10% Quasimodo, akik reménytelenek. De én most az átlag férfiakról beszélek, amilyen 10-ből 8, 10-ből 9 férfi. Amilyen én is vagyok és a számok alapján valószínűleg te is és az itteniek többsége is.

Az átlagos kinézetű férfi szexuális vágyat a nőkben nem a kinézetével tud kelteni. Legyen egy alapvetően pozitív kinézete, de ez még nem jelent semmit abban, hogy mennyire lesz sikeres a nőknél.


Mitől alakul ki első sorban egy férfiben szexuális vágy egy nő iránt? Első sorban annak a kinézetétől. A csinos arcától, a feszel melleitől, a puha bőrétől, a jó seggétől stb.

Mitől alakul ki első sorban egy nőben szexuális vágy egy férfi iránt? Első sorban annak az e téren fontos belső tulajdonságaitól. Úgy mint a stílusától, testbeszédétől, viselkedésétől és attól, hogy mennyire tud olyan dolgokat mondani a nőnek, amitől abban érdeklődés alakul ki a férfi iránt. Ezeken az előbb felsorolt képességeken (stílus, testbeszéd és legfőképpen: megfelelő dolgok mondása) hosszú évek munkájával rengeteget lehet javítani és nulláról az egekig eljutni.


Ha a nőket is pont annyira a kinézet indítja be, mint a férfiakat, akkor az emberek miért nem 10 másodperccel azután esnek egymásnak, hogy meglátták egymást az utcán és megtetszettek egymásnak? Segítek: Ez nem a férfiakon múlik, hanem a nők miatt van, hiszen bennük nem egyből ébred fel a vágy, úgy mint a férfiakban.


Az utolsó két soroddal pedig teljesen egyetértek.

2014. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!