Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes vagyok. De igy mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes vagyok. De igy mennyi esėly van arra, hogy barátnöm lesz?

Figyelt kérdés

Nem járok bulizni meg sehová sem... csak suliba(ott nemigen van csaj) esetleg vásàrolni....

Társkeresö oldalakkal sem foglalkozom... face sem.


Azt várom, hogy leszolitson egy lány az utcán...vagy mutasson egyėrtelmü jeleket, hogy tetszem neki. Szoval tegye meg az elsö lėpėseket.


De az is ritka,ha kimozdulok.


Na,igy mennyi esėlyem van,barátnöt találni?: D



2014. jún. 15. 11:45
1 2 3
 11/24 piriiiiii ***** válasza:
Jaj, komolyan, a falramászok az ilyen szerencsétlen emberektől! Nem sok értelme van a kinézetednek, ha NEM HASZNÁLOD AZ AGYADAT.
2014. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Hát erősen kétlem mert ezek szeirnt egy egoista nem mondom ki mivagy
2014. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Értjük hogy nem vagy csúnya gyerek. De ha egész nap csak a szobádban ülsz, mégis hogy szólítson le szegény csaj? Főleg most nyáron, amikor a suli miatt sem kell kimozdulnod. És egyébként is miért a lány lépjen először? Mosolyog rád, szemeztek.. erről lehet szó, de nagyon ritkán megy oda és kéri el a számod.

Többet kéne kimozdulnod. Így ha nincs ló a szamár is jó elv alapján abból a kevés lányból választhatsz, akit ismersz, pedig nem is tetszenek igazán...

Így is van esély az ideális barátnő megtalálására, arra mindig van, de lényegesen kevesebb.

2014. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
A kinézet nem ugyanúgy számít a nőknek, mint a férfiaknak. Ha balf-.asz vagy a nőknél, nem értesz hozzájuk, nem tudsz beszélni velük, akkor pont ugyanannyit fogsz dugni a következő 20 évben, amennyit idáig dugtál, vagy még kevesebbet.
2014. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

10.Ha rám irsz küldök;)


Köszi piri... rendes vagy.

2014. jún. 15. 12:07
 16/24 piriiiiii ***** válasza:
De ez az igazság, kedves kérdező. Jó, talán durva voltam, de el kell oszlatnom a ködöt a szemed elől: nem elég a kinézet! LEGYÉL BÁTOR! A nők ki nem állhatják, ha egy pasi szerencsétlenkedik, és nem mer közeledni, hiába dögös és férfias!
2014. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Ilyen vagyok... engem igy kell elfogadni.


Szüz fiukėnt pedig egy olyan lányra vágyom, aki tapasztalt... segit nekem.


Nem azt csinálja, hogy bedobja a durcit,mert bėna vagyok az ágyban...hanem tanitson meg a dolgokra,legyen velem türelmes:)

2014. jún. 15. 12:25
 18/24 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy olyan vagy, így kell elfogadni? Ez az út, ami oda visz téged hogy örökre szűz maradj.


Tudod mit mondtam, amikor 19 évesen is béna balf-.asz voltam még a nőknél? Hát nem azt, hogy szeressenek olyannak, amilyen vagyok. Ez egy hatalmas állatság, amit azok mondanak, akik lusták megváltozni.


Tudod mit csináltam amikor erre rájöttem? Megváltoztattam a külsőmet és a belsőmet is egy jobb irányba.


Kigyúrtam magam, jobban kezdtem öltözködni, megkerestem a megfelelő arcszőrzet/frizura kombinációt.


És ami még fontosabb, elkezdtem leszólítani lányokat és elkezdtem megtanulni hogy kell velük beszélni, viselkedni, hogy minél könnyebben szexuális vágyat ébresszek bennük.


Amit te csinálsz, azzal csak arra neveled magadat, hogy sose tegyél semmit az életben azért hogy örömöd legyen, hanem azt várod hogy minden tálcán hulljon az öledbe.

2014. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Ėn is alakitgatom a külsömet... 4 ėv mulva meg is lesz a cėl.
2014. jún. 15. 12:58
 20/24 piriiiiii ***** válasza:
De, ha olyan helyes vagy, miért a külsődet alakítgatod? Inkább a hozzáállásodat alakítsd és formáld.
2014. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!