Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány két egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány két egymást követő napon is ugyanazt a mélyebb monanivalójú zenét linkeli ki, azt lehet venni üzenetnek a férfi részéről?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
talán
2014. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem rád gondol.Hívd el randira és kiderül.
2014. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez egy visszaszerzési hadművelet része, szóval a randi nem olyan egyszerű. Ő szakított velem, azóta részese vagyok ennek a facebbok "poszt-háborúnak", amikor időközönként felvillan az értesítés, hogy ilyen-olyan zenéket kirakott, természetesen mind félre is érthető és nem is érthető félre, tehát túl egyértelműek, ez bennük a veszélyes. De ilyen még nem volt, hogy két zene egymás utáni napon, ami azért valljuk be, nem annyira megszokott.
2014. jún. 12. 11:21
 4/7 anonim ***** válasza:
melyik zene? legyszives ird meg kivancsi vagyok. koszi
2014. jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pink - Try
2014. jún. 12. 11:22
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem megfelelo valasz lenne neki a mobydick - gazember :D

amugy a kerdes csak az h neked vergodik-e vagy masnak.

2014. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom, hogy vergődik-e valakinek, bár értelmes ember nem tesz ki két egymást követő napon ugyanazt a zenét. Én akarom visszakapni őt, szóval nem tudom, hogy ezt hogyan kellene lereagálni. Másnak? Nem hiszem, de a kitartásomat semmi és senki nem tudja megtörni, szóval jöjjön más és álljon velem szembe. :)
2014. jún. 12. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!