Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondoltatok már arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltatok már arra, hogy aki futólag elsuhan mellettetek, lehet a nagy Ő?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy mondjuk valaki szemezik valakivel a metrón/villamoson etc és hosszasan bámulják egymást, megvan az a bizonyos "aaaa", de nincs alkalom ismerkedni. Annyi ilyen helyzetem volt már, mikor láttam egy állati helyes srácot, akivel megbámultuk egymást vagy rám mosolygott:D és olyankor azon gondolkodom, hogy mi van, ha pont Ő volt az, akit nekem szánt a sors..de utcán, meg bkv-n az ember általában nem szokott ismerkedni. Múltkor épp mentem le a metróhoz, állok a mozgólépcsőn, mikor az épp felfelé jövő lépcsőn áll egy iszonyat helyes, magas, izmos, férfias srác (álmaim netovábbja) és úgy bámul, hogy majd ki esik a szeme, én meg szintén néztem, majd megfordultam és látom, ahogy hátrafordulva néz utánam, de úristen annyira tökéletes volt, legszívesebben felmásztam volna és utánarohantam volna:D És ez olyan vicces, mert ezek az emberek elsuhannak mellettünk és nincs alkalmunk ismerkedni, pedig lehet, hogy köztük lenne a nagy Ő. Ugye, hogy ez milyen szar érzés?:D

18/L


2009. dec. 31. 15:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

szerintem valamilyen szinten még gátlásosak az emberek,ami jó és emitt nem ugorják át a mozgólépcsőt.

velem is történt egy ilyen eset megszólítottam egy lányt a metrón beszélgettünk,megkérdeztem nem-e kisérhetném el ahová megy mondta h a b.nőihez megy emiatt nem,majd min2en mentünk a dolgunkra,de aznap este megyek haza és a metróaluljáróban megin összefutottunk,beszélgettünk,hazakísértem,és nem lett belőle semmi.sajnos,nem mindig kegyes az élet.

2009. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

iggen rohadtszar :D én a fejem falba verését szoktam alkalmazni egy ilyen után...

20/f :P

2009. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Valahol már én is írtam a falbaverést...na az vagyok, csak nem tudom,. mikor írtam :D

De ilyenkor csak én gondolkozom ezen néha NAPOKIG, hogy istenem, mekkora hülye vagyok? Van amikor felejtős..de néha annyira azért nem...:D

2010. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!