Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondoltatok már arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltatok már arra, hogy aki futólag elsuhan mellettetek, lehet a nagy Ő?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy mondjuk valaki szemezik valakivel a metrón/villamoson etc és hosszasan bámulják egymást, megvan az a bizonyos "aaaa", de nincs alkalom ismerkedni. Annyi ilyen helyzetem volt már, mikor láttam egy állati helyes srácot, akivel megbámultuk egymást vagy rám mosolygott:D és olyankor azon gondolkodom, hogy mi van, ha pont Ő volt az, akit nekem szánt a sors..de utcán, meg bkv-n az ember általában nem szokott ismerkedni. Múltkor épp mentem le a metróhoz, állok a mozgólépcsőn, mikor az épp felfelé jövő lépcsőn áll egy iszonyat helyes, magas, izmos, férfias srác (álmaim netovábbja) és úgy bámul, hogy majd ki esik a szeme, én meg szintén néztem, majd megfordultam és látom, ahogy hátrafordulva néz utánam, de úristen annyira tökéletes volt, legszívesebben felmásztam volna és utánarohantam volna:D És ez olyan vicces, mert ezek az emberek elsuhannak mellettünk és nincs alkalmunk ismerkedni, pedig lehet, hogy köztük lenne a nagy Ő. Ugye, hogy ez milyen szar érzés?:D

18/L


2009. dec. 31. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha ő a nagy ő akkor nemcsak elsuhan hanem lesz folytatása is a dolognak.
2009. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is gondoltam már erre :D

És az a legrosszabb, h valószínűleg nem is látod már többet, meg alkalmad sincs megismerni.. : /


17/L

2009. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ilyen velem is volt már:) de Ő tudta hol keressen és jött:)) azóta együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást
2009. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ja és 18/L :)
2009. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gondoltam már rá, hogy aki épp (jó pasi) elmegy mellettem, hogy talán ő a nagy ő. De tudod ha tényleg ő akkor úgyis összehoz a sors vele még egyszer valamikor az életben. Flörtölj és ha nem lép csak néz akkor menj tovább.
2009. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én az ilyeneknél legszívesebben a falba verném a fejem...megesett már velem is hasonló:D
2009. dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom, de ezek olyan szerencsétlen helyzetek:D Nem egy buli vagy bármi, ahol szemezünk és akkor odajön. Most ilyen mozgólépcsős esetnél nem tudok utána menni, meg ő sem tud átmászni a másikra és olyan vicces, de egyben bosszantó. Ilyenkor van az, hogy idegbajt kapok:D
2009. dec. 31. 15:52
 8/13 anonim válasza:

23/F. Van rá némi esély, hogy engem láttál. Nem viccelek.

Akkor biztosan szép és érdekes vagy, ha ő megbámúlt téged.

2009. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nos, Ő szőkés volt, valami pirosas pólóban, olyan kicsit agresszív tekintettel, talán 26 körüli:D Ráadásul mikor hátrafordultam és bámultuk egymást, beakadt a magassarkúm egy résbe és majdnem ottmaradtam:D
2009. dec. 31. 16:10
 10/13 anonim válasza:

Akkor biztosan nem, mert én nem szőke vagyok. :)

De remélem, ha egszer megint beakad a magassarkúd egy résbe, akkor már tényleg ott ragadsz, és a lovagod majd odajön jozzád, és kiszabadít téged! :P

2009. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!