Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 21 eves lany eskuvore,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 21 eves lany eskuvore, mint vendeg hosszu, foldig ero ruhat vegyek fel, vagy inkabb terd feletti kisruhat?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem egyiket se, érjen a térded alá egy kicsivel, de a földig azért túlzás
2014. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból a térd felettit választanám.
2014. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Miert kellene terd ala ernie, ha nem hosszu ruha? Ne legyetek mar prudek!!

Vagy terd feletti vagy foldig ero? Melyik?

2014. jún. 1. 17:46
 4/11 anonim ***** válasza:

hat attol fugg kinek az eskuvoje. de ahogy az elozo valaszodbol itelem,h ne legyunk prudek, gondolom nem lenne problema a rovid. en tuti abba mennek :) csak hideg ne legyen :)

21\l

2014. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Augusztusban lesz a lagzi, szoval hideg nem lesz.

Eddig mindig terd feletti ruhaim voltak, soha nem volt meg hosszu, de gondoltam, hogy a hosszu azert csak felnottesebb, noiesebb.

2014. jún. 1. 17:51
 6/11 anonim ***** válasza:

A kisruha pont jo lesz szerintem, ha vagy eleg csinos hozza, a hosszu meg majd 40 evesen.


21/F

2014. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mivel a labaim szepek, csak has es csipon van plusz, ezert olyan ruhaban mennek, ami mellig tapad, onnan pedig bovul.
2014. jún. 1. 17:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Én tuti földig érőben mennék, mert kevés olyan alkalom van, ahova felvehetek egy hosszú, elegáns ruhát, egy esküvőre megfelelő viselet, csak találd meg az arany középutat, de legyen túl elegáns, de ne is túl hétköznapi!
2014. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, viszont, ha hosszu ruhat vennek, azt soha tobbe nem vennem fol, mert 1 nincs hova, 2 ha mas lagziba leszek hivatalos, tuti mas ruhat veszek majd. Szoval nem fogom tudni kihasznalni
2014. jún. 1. 18:28
 10/11 anonim ***** válasza:
térd felettit. azt könnyebb felhajtani.
2014. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!