Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy építsem újra az önbizalmam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy építsem újra az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Régen még volt, aztán elkezdtem az ismerkedős korszakom, rengeteget csalódtam magamban és a nőkben, elszállt minden. Azóta nem merek rájuk nézni sem, mert attól tartok, hogy már emiatt is megsértődnének rám (úgy az összes - főleg azok alapján, amit ismerősök mesélnek a visszautasításokról és amit látok élőben is, meg itt is). Szeretném leküzdeni az önbizalomhiányt, de fogalmam sincs, hogy hogy induljak neki. Ahhoz, hogy kijöjjek belőle, ismerkednem kellene, de én pont erre vagyok képtelen egyelőre. Mit kezdhetnék magammal, hogy újból kezdeményezni tudjak és érdekesnek tűnjek, valamint ne csak a visszautasítást kapjam? Másnak miért megy olyan könnyen? :/
2014. máj. 30. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi másnak se jön össze könnyen, nehéz olyan társat találni akivel jól érzed magad és jól kijöttök. Probálkozz és a visszautasitásokat ne vedd a szivedre, probáld meg lazábban kezelni.
2014. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sportolj, elsősorban magadat építsd! Ne akarj mindenáron ismerkedni, vagy ha ismerkedsz csak barátságból. Suliban, társaságban legyél megfigyelő, tanulj másoktól. Figyeld a csajok rezdüléseit, nem olyan bonyolultak mint amilyennek tűnnek sőt van amelyik olyan egyszerű mint a facsipesz...
2014. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy lehet lazábban kezelni, hogy gyenge vagy egy olyan személy számára, aki számodra ideális lenne?
2014. máj. 30. 23:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugy kezelném lazábban, hogy megprobálok vele megismerkedni, ha nem sikerül továbblépek a dolgon és nem foglalkoznék vele, ugy könyvelném el, hogy jobb is hogy igy alakult, mert ha nem akart veled megismerkedni, akkor nem is illenétek össze, majd lesz olyan aki megakar veled ismerkedni, és akkor az lesz az igazi. A kapcsolat mindig két emberen mulik, tök felesleges ezt egyoldaluan erőltetned.
2014. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A sport jelen van az életemben, a külsőmmel kezdek elégedett lenni, bár a testalkatomon még bőven van mit javítani. Általában barátságból ismerkedtem régebben is, csak akkor már jött a szokásos "annyira jó barát vagy, nem szeretném egy meggondolatlan lépéssel tönkretenni az egészet" sablonszöveg, 5 alkalomból 5-ször. Sokat dolgozom, így túl sok időm nincs megfigyelni a nőket, de azért jó lenne, mikor hazamegyek, legyen valaki, aki örömmel fogad, akihez tartozhatok és viszont, na meg, ha lenne egy olyan személy, aki szeretetre méltó és pont nekem nyílt meg annyira, hogy abból egy kapcsolat kialakulhatott. Nincsenek nagy elvárásaim valójában, érzelmi alapra építek inkább, a fellángolásaimra nem sokszor reagáltam eddig. Szerintem emiatt is rohadt nehéz.
2014. máj. 30. 23:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyenek elvárásaid! Ahogy olvaslak egy értelmes férfi vagy melléd egy értelmes nő való. Ha apró lépésekkel haladsz és egy kicsit titokzatos vagy megvesznek majd érted a csajok, ne legyél egy nyitott könyv. Mindig hagyj egy kérdést nyitva, a nők szeretnek lelkizni és agyalni ... még a semmin is napokig :) Szóval egy két bók, ha külsejüket dicséred az a legjobb... egy mondat ... és mész tovább :) Egy mondaton egy hétig gondolkodni fog elhiheted! A lényeg hogy ott maradj a fejébe.
2014. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, megfogadom*! :) Már csak a kezdeményezés része bajos.


*Kieg.: az elején túl zárkózott, aztán pedig túl nyitott vagyok, ez sokszor volt már probléma.

2014. máj. 30. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!