Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csaj vagyok. Gáz lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaj vagyok. Gáz lenne ha összejönnék egy másik csajjal? 18/L

Figyelt kérdés
év elején jött egy új csaj az osztályunkba.eslő pillanattól kezdve nagyon furcsán viselkedett velem.mindig megdícsér,símogat,ölelget... aztán egyszer amikor elmentünk moziba megnézni egy horrorfilmet akkor ő vette meg a jegyeket.persze duplaszékesre.és egy csomószor "véletlen" összeért a karunk és sokszor hozzámbújt meg simogatta a combomat. aztán egyszer náluk aludtam amikor néztük a tv-t akkor én leültem a földre felhúzőtt lábakkal majd kicsit később ő is leült mellém és befeküdt az ölembe.kb rá 10 perce hátrahajtotta a fejét és percekn keresztül néztük egymást.aztán felült mellém és rámhajtotta a fejét.aztán hirtelen levette rólam én meg odanéztem h mi történt..és akkor hirtelen megcsókolt.és pár másodperc múlva már az ágyban voltunk és ott csókolóztunk ölelkezve.és nemtudom miért de élveztem..:) aztán este már semmi nemtörtén.nagyon feszült volt a hangulat.majd rá egy hétre megint nála voltam és megint egyik pillantról a másikra az ágyában találtam magunkat..!azóta egy hét telt el és kezdek rájönni h szerelmes vagyok belé.ezt meg is mondtam neki és ő is azt mondta h ő is kb így érez.összejöjjek vele?és ha igen akkor tartsuk titokban a kapcsolatunkat?:S
2009. dec. 31. 02:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%
jöjjetek össze, sok boldogságot! :-)
2009. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%
Szerintem jöjjetek össze, előnyötökre válhat, biztos a fiúkat se zavarja :) Irigykedni fognak... (magamból kiindulva)
2010. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
Már a nők is vetélytársaim csajozásnál?:S
2010. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%
Sok a bisex csaj? Volt férjem aki megcsalt terhessen, elváltam. Volt vőlegényem aki egyik napról a másikra magyarázat nélkül elhagyott. Ja azért szeretőnek jó lettem volna! Hát igen, ezek után van egy tuti kis barátnöm, és boldog vagyok!
2010. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
Szájbajos ku*va...
2010. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 kolosszus22 ***** válasza:
44%
Ez van, ma Mo-on több nő van, így a selejtnek nem jut férfi, de nekik is kell valaki, hát összeállnak!:D
2010. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%
Előzőnek: Nekem 2 iszonyatosan szép leszbikus ismerősöm van, de tényleg csodaszép mindkét lány, a srácok odavannak értük. Elhiheted, hogy nem azok lesznek leszbikusok, akik nem kellenek a pasiknak.
2010. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 kolosszus22 ***** válasza:
Előzőnek! A selejtességet nem csak a külsőre értem!
2010. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 kolosszus22 ***** válasza:

Illetve még hozzátenném, hogy nem is a született ferdehajlamúakról beszélek akik soha nem vonzódtak az ellenkező nemhez, hanem a "biszexuálisokról" akik a csalódások után fordulnak a saját nemükhöz(lásd pár sorral feljebb)!

23/F

2010. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Oké, akkor bocsi:)
2010. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!