Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy ha valakiről fantáziálsz az is megcsalásnak számít.

Akkor én ezek szerint rengetegszer megcsaltam már a barátomat. Persze "testileg" még soha.

Akkor most ez igaz?


2014. máj. 29. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs nőm, de ha róla fantálziálsz vagy arrol h vkit jol megkene verni:D
2014. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valamiért nem vagy vele 100%-ig elégedett, ezért vágysz olyasmire ami benne nincsen meg. Na most hogy ez megcsalás e, hát mindenki döntse el maga. Bizonyítani persze semmit nem lehet, mondhatsz te is bármit a barátodnak, kiderülni úgysem fog, de így nem vagy vele teljesen őszinte. Szóval ez így megcsalás vagy normál kapcsolat?
2014. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A gondolat szabadságának jogát fenntartom! :D


Nem, nem tartom megcsalásnak.

2014. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"A gondolat szabadságának jogát fenntartom!" ez tetszik.

ja és tudja a barátom kicsit laza a kapcsolat de annyira azért mégse.

2014. máj. 29. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt az előttem szóló már leírta a véleményem. Azt csinálsz gondolatban amit akarsz, de ha már másra gondolsz, akkor szerintem nem is vagy vele megelégedve, kétlem, hogy ez sok jóhoz vezethet..

De ugyanakkor ott a másik fele is, hogy egy kapcsolat sem tökéletes (legalábbis szerintem) és hogy is fogalmazzak.. attól még mert édesszájú vagy, néha megkívánhatod a sósat, de attól még a csoki a kedvenc édességed és lehet, hogy a sós után jobban fog esni újra a csoki..

(tudom hülye hasonlat volt, de máshogy nem tudom kifejezni magam xD)

2014. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!