Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok barátnőm mondja hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok barátnőm mondja hogy ő soha nem menne bele az orál szexbe. Lehet így egy kapcsolat működőképes?!

Figyelt kérdés
Nem azért mert nincs orál, de ha nem fekszik le a fiúval csak mondjuk 5hónap után (van amelyik több idő itán) akkor mit csinálnak addig?!

#kapcsolat #oral nelkul
2014. máj. 29. 06:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%
Biztos hogy nem... páros lábbal rúgnám ki.... és 5 hónapot sem várnék senkire.
2014. máj. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Noydra xD
2014. máj. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Költőnő? ***** válasza:
55%
Ha nem csinálja, ne is várja el. Ez ilyen rohadás egyszerű.
2014. máj. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%

Ez csak attól függ, hogy a fiú elvárja e tőle, szeretné e, hogy időnként szájjal is kielégítsék. Többsége igen.

Ha igényli a fiú az orális szexet, idővel ez mindenképpen közéjük fog állni. (egyén kérdése, hogy mikor)


Azzal nem értek egyet, hogy "ha ő nem csinálja akkor a másik miért". A szex nem üzlet, hogy én nyalakodom, ha te szopizol. Ha nem önzetlenül azért csinálja, hogy a másiknak jó legyen, az már nem az ideális eset akár merről indoklom is, hogy miért. Szóval ne az legyen a téma,hogy "ha nem szopizol, akkor én sem nyalakodok", hanem az legyen, hogy "nagyon vágyom rá, kérlek próbáljuk meg".


A "Soha nem menne bele" is problémás nekem több okból. Egyrészt érdekelne miért :) Másrészt ezzel az elutasítással kizárja a fejlődés,tanulás,változás lehetőségét, holott inkább ehhez kéne nyitottan állni. És fel sem merül, hogy a másiknak örömet szerezzenek önzetlenül. Nem jó ez a "soha", és az "akkor adok ha én is kapok" mentalitás. Ebben semmi szerelem, és érzelmi intelligencia sincsen, ez hideg szex csak.

És miért 5 hónap után? miért nem 2, vagy 25? Miért naptárral mérjük a kapcsolatot, miért nem úgy, hogy van két szerelmes, akik egy darabig ismerkedni is akarnak egymással, de egyszer csak (ki tudja mikor, akár 1 hét után) nem bírják tovább, tombol a love és egymásnak esnek?


Ebben az egész történetben nem érzem a szerelmet, sem az odaadást, semmit, csak a szexet. Ekkor teszem fel a kérdés: akkor minek a párkapcsolat? Jah nem, ez szexkapcsolat. De akkor hívjuk is így :)

2014. máj. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
33%
ennyi öntelt f@$zkalapot ami ezen az oldalon van! Asszem most töröltetem magam ebből a fertőből!
2014. máj. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Egészen addig semmi közöm nem volt hozzá, amíg az egyik fiú nem tőlem kérdezte meg hogy a barátnőjének vele van-e baja vagy csak miert nem? Mert hogy a barátnőm azonnal elutasítja ezt a témát. Amúgy pedig 17-19 éves korosztály
2014. máj. 29. 15:05
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Annak a fiúnak nagyon gratulálok, ennyire bnkó sem lehet, vagy nem tudom, milyen. Miért nem a csajt kérdi meg, miért téged? Neked - elvileg - semmi közöd nem lenne hozzájuk.


Egyébként barátom rendszeresen adta, aztán én próbálkoztam többször is, nem sikerült, így totál leblokkoltam és hagytam az egészet. Ő sem erőltette, látta rajtam, hogy csalódást okoz, bánt, hogy nem tudom kielégíteni, végül jegeltük.

Egy év után próbálkozunk megint - fel-felhozta, de türelmesen várt, mikor késznek érzem magam, segített lebontani gátat, amit felhúztam -, most sem sikerült (miért is ment volna?), de ezúttal már nem érdekel, gyakorolunk és egyszer csak összejön.

2014. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Rendes pasid van utolsó ;-) de sajnos nem mindenki ilyen.. Mellesleg a barátnőm pasija már kétségbeesés miatt fordult hozzam
2014. máj. 29. 17:23
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak szerelem kérdése. Szerelem nélkül nem csoda, hogy nem megy.
2014. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Én szívesen tolnám neki de azért az hogy nincsen szopóka hát hát necces akár egy Gide - du Gard összehasonlítás.


Amúgy nők meg nem tudom mitől vannak úgy beindulva hogy őket bezzeg nyalni kell de nincs szopcsihqa mármint ez ink. filozófia meg pszichológia helyenként gender szociológia, de akkor is.

2014. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!