Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok barátnőm mondja hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok barátnőm mondja hogy ő soha nem menne bele az orál szexbe. Lehet így egy kapcsolat működőképes?!

Figyelt kérdés
Nem azért mert nincs orál, de ha nem fekszik le a fiúval csak mondjuk 5hónap után (van amelyik több idő itán) akkor mit csinálnak addig?!

#kapcsolat #oral nelkul
2014. máj. 29. 06:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Van két keze.
2014. máj. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Mi az, hogy mit csinálnak addig? Szerinted egy kapcsolatban csak szexelni szoktak az emberek amikor együtt vannak és nem csinálnak semmi mást...? Na, pont azt az ezer más dolgot csinálják addig, amíg nem fekszenek le.
2014. máj. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam, persze beszélgetnek csókolóznak szórakoznak, ez oké de ő elvárja hogy a pasi kinyalja de ő nem viszonozza. Szerintem ennek oda-vissza kellene működnie.
2014. máj. 29. 06:34
 4/20 anonim ***** válasza:
26%
Érdekes a felfogás. Tehát le nem fekszenek, de a pasi nyalja ki.. Akkor ha már ott vagy, miért nem lehet lefeküdni, normálisan? Amúgy van akinek nem lételeme, hogy lesz.pják, olyan pasit kell keresni.
2014. máj. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%

#3


És ha a csávónak mindegy? Nem minden férfi egy bunkó szexmániás aki csak azért tart csajt, hogy az mindent megtegyen neki az ágyban, különben kuka. Elképzelhető, hogy van aki azt mondja erre, hogy jó, neki annyira nem fontos.


Szerintem nem KELL oda-vissza működnie, úgy kell működnie ahogyan azt a két fél eldönti, hogy nekik hogyan jó. Gondolom a barátnőid pasijait nem szoktad kifaggatni, ők hogyan viszonyulnak ehhez az egészhez, szóval nem tudhatod, nem jó-e nekik pont így ahogyan van.

2014. máj. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%

Nem kell oda-vissza működnie??

Miért nem?

Számomra teljesen érthetetlen ez a helyzet.

Ő kijelenti, hogy nem teszi meg amit a párja szeretne, de neki vannak elvárásai...na ez az ami elképesztő számomra.

Na most akkor hogy is van ez?

2014. máj. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nos.. nálam biztos nem működne, de ha vannak erre srácok, akkor csinálják csak. 37F
2014. máj. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hány éves korosztályról is beszélünk?
2014. máj. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

#6


Nem volt róla szó a kérdésben, hogy a lányok barátai szeretnék a dolgot, csak a kérdező kezdte el, hogy juj így vajon mi lesz a kapcsolatukkal, tuti nem fog működni - ezért írtam, hogy talán ha nem tudja a barátaik véleményét, akkor felesleges ezen agyalnia. (Meg amúgy sem igazán értem ezt a kérdést, mi köze van XY-nak ahhoz, hogy a barátnők mit csinálnak és mit nem otthon a barátjukkal az ágyban? Nem mindegy?)

2014. máj. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Noydra ***** válasza:
34%

Ő nem csinál semmit, én meg nyaljam ki?

3 lábbal rúgnám ki a csukott ablakon.

Aprűdku.r.vamindenségit.

2014. máj. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!