Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám magamba bolondítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám magamba bolondítani?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt,akivel eddig 1 találkáig jutottunk el,mert nem igazán ér rá soha.Eddig akadtak olyan lányok,akik belém zúgtak,de mindegyik más arcomat látta és az életem más szakaszában is történt.Ez a lány teljesen eltér az összes eddigitől.Kicsit félénk,de mellette okos,vidám és szép.Számomra tökéletes,de nem tudom,hogy mi az amivel le tudnék venni egy 17 éves lányt.

23/F


2014. máj. 21. 01:31
 1/9 Grim13 ***** válasza:
és most azt várod hogy megírjuk neked az általános formulát? ilyen nincs... te látod, ismered stb. te tudod hogyan csináld, de a kreativitás, humor, "hatalom" mindig imponál egy nőnek, egy 17 évesnek nem biztos, neki lehet pörgés, buli, és vad dolgok kellenek, vagy egy nyalóka (rossz az aki...) :D, magadba bolondítani kamuval nem jó ötlet, ha sikerül akkor végig szerepelsz ha nem akkor nem tudsz javítani, ha magadat adod és nem működik így jártál ha igen akkor nem kellünk mi válaszolok ide!
2014. máj. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nyugis lány.Szóval nem bulizik.Otthon ülős fajta.

Humor és kreativitás van és elég könnyen meg tudom nevettetni,csak nem tudom eldönteni,hogy miként viszonyul hozzám.Közvetlen velem,de mégsem olyan,mint egy nyitott könyv.

2014. máj. 21. 12:26
 3/9 Grim13 ***** válasza:
hívd el 1-2 randira, elsőre biztos elmegy a többire meg akkor ha bejössz neki! ezt úgyis meg kell lépni
2014. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 randi már volt.A 2.-ra igent mondott,csak nem mostanában lesz.
2014. máj. 21. 18:47
 5/9 Grim13 ***** válasza:
hát az nem a legjobb ha ilyen ritka már az elején, de addig tartsd a színvonalat és ne lődd el az összes poénod!
2014. máj. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A poénok miatt aggódom a legkevésbé.Azok úgyis jönnek maguktól.

Megpróbálok nem bele képzelni semmit,mert azt mondta,hogy tényleg nincs sok ideje.

2014. máj. 22. 00:56
 7/9 Grim13 ***** válasza:
szabad megkérdeznem miért nincs ideje ?
2014. máj. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én ráérek ;)
2014. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem Budapesten lakik,viszont a belvárosba jár iskolába és 3 órát utazik egy nap,a maradék szabadidejét pedig tanulással tölti.
2014. máj. 27. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!