Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnán újra magamba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnán újra magamba bolondítani, ha soha nem isz beszél velem?

Figyelt kérdés
Régebben megpróbát felszedni egy srác, de én picit tartózkodtam, gondoltam még alszok rá egyet. Azóta engem magyarul le se sz@r, az egyik nagyon jó barátnőmmel flörtölget mindig, kacérkodik vele(hozzáteszem a csajnak pár hete barátja van). Ez nekem pedog olyan rosszul esik, hogy nem is hagyott kibontakozni, és most ezzel kínoz.
2011. dec. 17. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Csodálkozol, h elment tőled a kedve? Nem is értem, mi a bajod. Buktad, ennyi.
2011. dec. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Én is ezt tenném. Amúgy meg: én úgy mondom, h omlósz! :D
2011. dec. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jártam. vagy azért nem beszél veled, mert biztos benne, hogy nincs esélye nálad. vagy azért, mert bosszút akar állni.

Ha nem tudja, hogy mit érzel, akkor mondd meg neki, lehet megbántottad, szóval ideje félretenni a büszkeséget. Ha már megmondtad neki, és azért viselkedik így, akkor pedig próbáld kerülni, hátha akkor észhez tér.

2011. dec. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Azóta engem magyarul le se sz@r"


Dehogynem. Magasról leszar téged és igaza is van. Játszottad az elérhetetlent és jó nagyon helyesen továbblépett, nem alázkodott meg előtted. Ne hidd, hogy minden rólad szól, egyszerűen a barátnőd jobb csaj, mint te.

2011. dec. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ma 10:14


Mert te bizonyára ismerek mindkettőnket, hogy így meg tudtad állapítani, hogy ki a jobb csaj!

2011. dec. 17. 11:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a másikat választotta, akkor nyilván nem te vagy az. Természetes, hogy mindenki magát hiszi jobbnak.
2011. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!