Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Számotokra, mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Számotokra, mitől nőies egy nő? Vagy mitől igazi nő?

Figyelt kérdés

Külsőre elég egyértelmű (és nyílván nem a szakállra gondolok :P). Inkább a belső tulajdonságok érdekelnek, de aki nagyon szeretne külsőre is leírhatja az ideálját. Korotokat is írjátok legyetek kedvesek.

20/L


2014. máj. 20. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne legyen szakálla!


Bocsi, nem tudtam kihagyni. :D

2014. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Anélkül is tud csinos és nőies lenni hogy feltolt mellel és miniruhában mászkálna

19/F

2014. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3%
Legyen sexcentrikus,vicces,kicsit pimasz,kedvees,megértő34 ff
2014. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha tiszteli önmagát és másokat, nem nézi le az embereket, karakán, mer gondolkozni és van saját gondolata, kimondja a véleményét, de tudja annyira kozmetikázni, hogy ne sértsen meg vele másokat, van bátorsága megtenni dolgokat, merjen kezdeményezni, ugyancsak legyen becsületes, ha talál egy pénztárcát pl akkor megkeresi a tulajdonosát, ismeri a kötelesség fogalmát és megteszi a kötelességeit nem flegmázik. Legyen annyi tartás benne, hogy ha rossz kapcsolatban él akkor merje otthagyni az illetőt. Végül pedig legyen annyi erkölcsös, hogy meg tudjon az ember bízni benne. Magyarul elhiggyem, hogy nem fog pl megcsalni.


Számomra ettől lesz nő a nő. Nem várom el, hogy MINDEGYIK tulajdonsággal rendelkezzen hogy nőnek tekintsem, de ezek olyan alapdolgok. Bár könnyűnek tűnnek de nem azok ezt tudom. Nekem, ha becsületes, megbízhatok benne, gondolkozik és nem bunkó már sikere van.

2014. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A többi az mind extra. Ha valami hasonlót találok mint amit előző kommentemben írtam, akkor tudom, hogy megtaláltam a párom egy életre.
2014. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

ZucPuc válaszán jót mosolyogtam... ...ugyanis ha egy nő szexcentrikus, akkor qrva, Te meg bűszke férfi vagy aki csak a különlegeset szereti... :-) ...bár egyik haverom mondta, hogy: "nem tehetek róla, nekem a qrvás csajok jönnek be"... :-)


Szerintem az ideális nő minden férfi szemében más-és-más... ...valaki igenis a miniszoknya alól sejtelmesen kilátszó alsóneműre gerjed... ...bár ez inkább női praktika, mint tulajdonság! :-)


Amelyik nő nem annyira szép és ezzel tisztában is van, azok mindig kedvesebbek, mert valahogy el kell nekik is adniuk magukat... :-)


Amelyik nők meg szépek, azoknak meg csak vissza kell magukat fogni egy kicsit, hogy ne látszódjanak akkora nagy qrvának, hogy mindenkivel elmennek... :-)


Vannak férfiak akik romantikusak, na ezek mindig kikapnak egy ri*bancot, aki átvágja őket... :-) ...ugyanez él visszafelé is...

2014. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
"igaz_mondó" veled is ez történt? azért vagy ilyen véleménnyel a nőkről? vagy esetleg anyád ilyen? csak kíváncsiságból kérdezem.
2014. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Házias, hűséges, odaadó, az ágyban bevállalós.
2014. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!