Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvárható egy 36 éves férfitól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható egy 36 éves férfitól, hogy fél évig udvaroljon mielőtt szexre kerülne sor?

Figyelt kérdés
Mert anyám szerint az lenne a normális, ha legalább fél évig udvarolna nekem a barátom mielőtt szexelnénk és utána össze is költöznénk. Szerinte csak ki akar használni ez a férfi, mert azt akarja, hogy kezdetben, akár egy évig is csak a hétvégét töltsük egymásnál, és majd utána beszéljünk összeköltözésről. Ti mit gondoltok erről? 28/n
2014. máj. 10. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy 28 évesen nem anyádnak kellene irányítani az életedet és párkapcsolatodat. És nem is nekünk.
2014. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

1. Szerintem elvárható

2. Ne az legyen mérvadó, amit édesanyád mond. Te dönts, de tényleg legyél óvatos!


37/F

2014. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
érdemes kipróbálni mielőtt fejest ugranál a mély vízbe
2014. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem, felnőtt emberek néhány randi után szexelnek. Jól néznétek ki 1 év kapcsolat után derül ki, hogy nem jó a szex. Annyi meg annyi ok miatt lehet nem jó, csak meg kell nézni itt a kérdéseket.
2014. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

28 évesen nem édesanyádra kéne hallgatnod.


Egyébként képtelenségnek tartom, hogy egy 36 éves egészséges férfi fél évig várjon a szexre.

2014. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Fél év sok idő. Mert gondolj bele: azután is leléphet ha megdugott, de ha hamarabb lefekszel vele, és lelép, akkor legalább nem veszel el félévet az életedből a semmire. Nem arra bíztatlak, h feküdj le vele2 hét után, de 1-2 hónap bőven elég ilyen téren szex nélküli udvarlásra. Anyukád régimódi. Ma nem fekete fehér a világ, h lefekszetek minden jó és összeköltözés...

Jaguárnak meg üzenem, hogy ő 27 évesen is az anyja szoknyája alatt él. miről beszél?

2014. máj. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6#

Valóban, és elég nagy szívás is ez nekem, viszont legalább képes vagyok önálló döntéseket hozni.

2014. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
anyukád megengedte, hogy írj ide?
2014. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
28 évesen már igencsak ki kéne repülni a fészekből, nem gondolod?
2014. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Abban a korban, amikor ez volt a normális, legkésőbb 18-20 éves korukig férjhez is adták a lányokat ezzel a módszerrel.


Szerintem anyukád azt akarja, hogy mielőbb költözz el tőle. De ezt megteheted a férfi nélkül is.

2014. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!