Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol kasztrálnak férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kasztrálnak férfiakat Magyarországon? Gondolom valamelyik urológus csinálja, nem?

Figyelt kérdés
Elérhetőség és ár is érdekelne. Köszi!
2009. dec. 26. 22:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy csak úgy, mert ehhez szottyan kedved, kasztrálnának. Úgy, ahogy a nőknek sem veszik ki a méhüket csak kívánságra...
2009. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ugyan, lehet hogy nincs szerencséje a nőknél... Én se vagyok egy nagy ragadozó, de mindig próbálkozom. Egyszer már bejött, majd bejön legközelebb is... Megyek is és írok mingyá egy szerelmes levelet. :)

Ha meg nem akkor meg amikor miniszterelnök leszek úgy is lelövetem azokat akik nemet mondtak :)

2009. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az lesz a becenevem: hullahegyek/fenegyerek. :DDDDDDDDDDDDDDD
2009. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"hullahegyek/fenegyerek"

Ez nem egy film címe ? :)

Te nem lehetsz miniszterelnök, mert én leszek az.És elnöknek hívatom majd magam.És az ingyenélők haza lesznek b@szva:)

2009. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

23:32

Dede, pontosan. Egy film címe, de jobb nem jutott eszembe... nem tudom melyik film, meg kéne nézni, nem láttam még. :)))))))))))))

Látom sok miniszterelnök lesz itt. Az elnöki pozíció sem rossz. :dddd Jaja... tényleg mennyien vágynak rá. :)

2009. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!