Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha cikinek érzem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha cikinek érzem az óvszer vásárlást?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon vettem óvszert mert csak 1 rövid kapcsolatom volt és most kavarok egy volt osztálytársammal.

Úgy vettem óvszert hogy a Tesco önkiszolgáló kasszájánál fizettem de nagyon sietősre vettem a dolgot.

23f


2014. máj. 1. 17:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Lehet elcsépelt, lehet nem nem nagyon izgat, nem azért vagyok itt hogy ezen vitatkozzam, hanem hogy a kérdezőnek válaszoljak és legjobb tudásomhoz mérten segítsek neki. Ha már megvetted akkor az első lépés megvan az áhított cél felé! Kitartást és sok sikert, biztosan fogsz találni alkalmat mikor használhatod!

Üdv. Egy az útját kereső fiatal

2014. máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én direkt egy csajnál fizetem tescoba mikor vettem sikòsitot
2014. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Abortuszra vinni a csajt és utána a szülei szemébe nézni sokkal gázabb dolog (gondolom)
2014. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!