Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha cikinek érzem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha cikinek érzem az óvszer vásárlást?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon vettem óvszert mert csak 1 rövid kapcsolatom volt és most kavarok egy volt osztálytársammal.

Úgy vettem óvszert hogy a Tesco önkiszolgáló kasszájánál fizettem de nagyon sietősre vettem a dolgot.

23f


2014. máj. 1. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért ciki, hogy baszni fogsz? Az a ciki, hogy 21 éves létemre még nem voltam nővel.
2014. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz. más is vásárol
2014. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
igen gáz
2014. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd cikinek. Felnőtt ember vagy, felelősségteljesen gondolkozol. Inkább ez, minthogy 3 nap múlva feltedd a kérdést: terhes lehet a barátnőm? :)
2014. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nyugi, én se sokszor voltam nővel :D
2014. máj. 1. 17:25
 6/13 anonim ***** válasza:

ugyan olyan termék,mint a tejföl,Ki van rakva,hogy válassz.

Egyáltalán nem ciki.

2014. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szövegértelmezés 1.


Gáz ha cikinek érzem az óvszer vásárlást? Igen gáz azaz nem kell annak érezned....pff

2014. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Semmi ciki nincsen benne szerintem. Nekem is a volt az első alkalom mikor vettem, mert azt hittem hogy "Úr Isten most mi lesz hogy fognak rám nézni, mit gondolnak...stb." a válasz? SEMMIT. Ugyanolyan dolog mint a többi cucc amit megveszel, é n inkább büszke lennék a helyedben hogy te veszel mert gondolsz rá és legfőképpen, mert SEXELNI FOGSZ! Én a helyedben még a savanyú pofájú eladónak is a pofájába dörgölném a dolgot :D De ez személyes vélemény :) És amúgy grat + sok sikert!

Üdv. Egy az útját kereső fiatal

2014. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy szexelni fogok attól még hogy óvszert vettem. CSak megvettem előre
2014. máj. 1. 18:03
 10/13 anonim ***** válasza:
ezt az útját kereső fiatal dumát be is fejezhetnéd, mert nagyon elcsépelt
2014. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!