Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kötözzem meg magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kötözzem meg magam?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 21:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
amugy meg kötözlek én szíívesen
2009. dec. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
48%
ne légy barom, egyedül nem túl izgalmas a dolog. Szerezz be egy partnert, így lesz aki kioldoz.
2009. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%

1. Zavarj el mindenkit otthonról.

2. vágd pofán magad qva erősen egy párszor, hogy ne tudj ellenállni.

3. kötözd magad a gáztűzhely sütőjéhez, hogy a fejed a sütőtérben legyen.

4. Kiabálj segítségért.

5. párszor piszok erősen rúgd gyomron magad.

6. ájulj el

7. nyisd ki a gázcsapot.

2009. dec. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Azt se hittem volna, hogy egyszer a /d/-ről leszedett képtömegnek itt látom hasznát...


[link]


Illetve guglizz. Jah, és tarts a közelben egy ollót (kés nem jó, könnyen megvágod magad) és hagyj annyi mozgásteret a kezednek, hogy használni is tudd!

2009. dec. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%
Előző még mindig, csak a felettem író vadbarmoknak (kivétel akad azért...) elfelejtettem gratulálni. A gázcsaposnak meg üzenem: ezt te s eljátszhatnád, nem sírnánk utánad hidd el...
2009. dec. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
Megint előző, most néztem, hogy nem azt a képet tettem fel, amit akartam elsőnek... pedig én még egyszer végig nem kutatom a kb 4 000-es képtömeget, az biztos. Mindegy, kezdetnek ez is jó. Legalább nem szorulhatsz bele ebbe a verzióba :). De komolyan: ha tudsz angolul (úgy több a találat azért), írd be, hogy "self bondage" és biztos találsz bőven tippeket.
2009. dec. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
76%
Csak a lábaidat tudod megkötözni, a kezeidet már nem, egyszerűbb ha megkérsz valakit.
2009. dec. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%
Lehetségesnek lehetséges, csak nem javasolt, főleg nem kezdőként. Beleragadhatsz ugyanis, ami kínos pillanatokat szülhet (és veszélyes is lehet ugye...), szóval inkább partnerrel az ilyet, ebben egyetértek teljesen.
2009. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat de hol van az a kb 4 000-es képtömeg én átkutatom
2009. dec. 30. 10:25
 20/21 anonim ***** válasza:
Youtuben qrva sok ilyen videó van!
2011. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!