Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol szerezhetnék barátokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szerezhetnék barátokat? Budapesten belül

Figyelt kérdés

Az a baj hogy a barátaim elég elfoglaltak: edzések, tanulás, pasik.Mármost néha találkozunk sulin kívül meg összejövünk többen, de ez nem túl sűrű :/

Azon gondolkoztam vajon mit kéne csinálnom,hova kéne elmennem hogy barátokat szerezhessek?

Nagyon sok hobbym nincs, imádok sütni,kertészkedni.Sportok eléggé kizárva,bár nem ártana ha mozognék XD (nem vagyok túlsúlyos)

szóval valami ötlet?



2014. ápr. 24. 21:06
 1/8 A kérdező kommentje:
18/L
2014. ápr. 24. 21:06
 2/8 anonim ***** válasza:
itt xD 18/f srác.
2014. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jajj de humoros itt valaki XD de én komolyan kérdeztem,és nem netes barátságra gondoltam,hanem valódi hús vér emberekre akikkel lehet mászkálni,bulikba járni :)
2014. ápr. 24. 21:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Jé, végre egy értelmes kérdés:)
2014. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és esetleg egy értelmes válasz rá?? :P
2014. ápr. 24. 21:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Bennem elég sok a hús meg a vér. :D
2014. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hús-vér emberekre lenne szükségem, csak közénk áll mintegy 100km. :( 23/F (Ó, hogy lenne már valóság az áhított Budapestre költözés.)
2014. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
első, pesten lakom találkozhatunk. nyugi csak sorozatgyilkos vagyok :D (amúgy nem)
2014. ápr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!