Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok esély van a terhességre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdsfs kérdése:

Sok esély van a terhességre?

Figyelt kérdés
A barátommal szexeltünk és egy pici sperma belém is jött..nagyon félek.. teherbe estem? és ilyenkor már csak elvétetni lehet?? valami tabletta nincs ami megakadályozná ha megéis teherbe estem akkor elvetéljek?
2014. ápr. 22. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem tevélj el nyugodtan, :D . am vegyél egy esemény u tablettát holnap gyógyszertárból asszem olyan 4-7ezer forint 1 db, aztán legközelebb vigyázni vagy anyuka leszel :D
2014. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs.....

Egyébként akkor is terhes lennél, ha nem élvezett volna beléd, mivel a sperma a bőrön is képes felszívódni, és a keringési rendszered észleli a sperma molekulákat, majd azonnal leszállítja a méhbe azokat....

2014. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Micsoda felkészültség. Esemény utáni tablettának hívják az ilyen okosoknak kitalált varázslatot.
2014. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
áhh anyuka még nem szeretnék lenni de azért köszii a segitséget!! :))
2014. ápr. 22. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
#2-s. Ezt nem is tudtam!! Ez király!!!!!!
2014. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg tudod hogy hol tartasz a ciklusodban??
2014. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ebben a honapban még nem volt..most kellene jönnie de még mindig nincs de görcsöl a hasam 2 napja..akkor lehetek terhes??
2014. ápr. 25. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!