Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki magányosnak érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki magányosnak érzi magát? Másnak mi a véleménye erről? (lent)

Figyelt kérdés
Volt barátnőm 14 hónapig de szakitott és nagyjából minden szabad időm vele töltöttem és most pár ember maradt akiket birok is beszélünk de találkozni nehéz velük mert kb egész héten otthon vannak nem mennek sehova. Csak szerintem nem vágynak az emberek egymás társaságára? Mármint otthon ülnek gépeznek,néznek tv t semmi igazán értelmeset nem csinálnak és azért szét se tanulják magukat szóval csak úgy elvannak otthon mint hogy inkább emberek közt lennének nekem kicsit furcsa ezaz egész...
2014. ápr. 17. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
velem is ez a helyzet, eléggé rossz
2014. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok.
2014. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele,mint Te.Mennék én,de senki nem igazán akar jönni,aztán sokszor nekem sincsen már kedvem így egyedül elmenni.
2014. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Túl sok dolgom van, hogy magányos legyek...

Csak néha néha jut eszembe ilyesmi, de akkor találok olyat, amit még meg kéne tenni.

2014. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dolgozó embernek nincs ideje magányosnak lenni.
2014. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolso mar bocs de ez eleg nagy hulyeseg
2014. ápr. 17. 20:25
 7/7 anonim ***** válasza:

depisek..talán ez gátolja, nem?

amúgy szoktad hivni őket, úgy igazán, lelkesitően:))?

pl. nem vagyok büszke rá, de sokszor én is ilyen vagyok, alapból mindig is magányos tipus voltam, de nagyon szeretem és törődök az emberekkel. gyakran vágyom mások társaságára, néha hivnak is, de nem megyek, aztán kiábrándulnak belölem. néha úgy állok hozzá, hogy úgyse lenne jó, nincs kedvem, vagy épp akkor beképzelem, hogy sok dolgom van. bár én azért néha csinálok értelmes dolgokat is, nem tudom a barátaid milyenek..

2014. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!