Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti borotváljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti borotváljátok a hónaljatokat, és a fanszőrötöket?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 16:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nem tetszenek a csupasz férfiak.Végülis a szőr az egyik jele a férfiasságnak.Odalent csak rövidrevágás máshol semmi.Az az igazi.Éljenk a szőrös pasik!!!

22L

2009. dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%

Egyet értek az előttem szólóval:)

18L

2009. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
27%
Pedig megmertem volna esküdni, h a csupaszok jönnek be inkább a nőknek. De az is lehet h most éppen a szőrkedvelők írtak csak. Ami engem illet, hónaljkutya le, ott lent meg hajnyíróval fazonra vágom. Másra úgyse jó az a nyíró...
2009. dec. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Párom nem borotválja a hónalját, lent pedig csak rövidebb neki... és szerintem nagyon szexi :)
2009. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
honaljamat még sose borotváltam és nemis fogom sztem, igaz én egyáltalán nem vagyok szőrös tipus és ott se nőtt bozont, csak diszkrét, szóval igy nincs vele gond. alul meg ollóval szoktam igazitani, mert a túl hosszú zavar. próbáltam már borotválni de amikor nő vissza na az megint nagyon kényelmetlen volt nekem. szóval marad az ollós karbantartás.
2009. dec. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14%
Igenis igényesség kérdése, elégh baj, ha attól érzi magát valaki férfiasnak, mert szőrös "ott" neki vagy ne adj isten a hónaljánál, jézusom ........
2009. dec. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
14%
Természetesen igen!
2010. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17%
a szőrösség koránt sem az egyik jellemzője a férfiasságnak, bizony nagyon is férfias fiúkat ismerek akik majdnem csupaszra borotválják magukat, de farkuknál + hónaljnál természetesen alap. Sztem ez higiénia alapja, és az én ízlésemben az igényesség alapja is. Ja és nem discopatkány barátaim vannak ... nem értem ezt az összefüggést, ezt bevallom.
2010. febr. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
egyiketsem
2011. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!