Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti borotváljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti borotváljátok a hónaljatokat, és a fanszőrötöket?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 16:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%

sztem egy fiúnál ez ugyan olyan alap az igényességhez mint lánynál ... tehát evidens, és azért van elég nagy haveri köröm, mindegyik ezt teszi.

De én megdöbbenek ám. Van aki nem?

2009. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2009. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak a hónalj, azt is ritkán, igaz nincs barátnőm. A fanszőrömet csak rövidre vágom ollóval.

15f

2009. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem kérdezz meg egy lányt is, mert én úgy gondolom, az a férfias, ha valaki szőrös odalent és nem olyan, mint egy meztelencsiga.


20L

2009. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%

kinek a pap, kinek a papalan.. (igen.. szakállas már)


szal én pl igen, nem csak mert "szép" vagy mi, hanem mert sokkal kényelmesebb szerintem


17/F

2009. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mert b_zis. És nem igényesség, hanem ízlés kérdése, hogy ki hogy csinálja. Nehogy már a discos fattyak igényesnek merjék nevezni magukat...
2009. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a fiúk csak ezen a két helyen borotválják, mellkast ne, mert szép. :-) Amúgy szerintem az sem baj ha fanszőrt csak visszavágják, nekem az is tetszik meg a kopasz is.
2009. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
Az elég b***s dolog, ha valaki alul borotválja! 26L
2009. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Andrewka ***** válasza:
40%

Én borotválom. Nem discokurv@kkal voltam együtt de mindegyik lány díjazta. de tényleg ízlés kérdése. Én jobban érzem magam így, a partneremnek is tetszik. Innentől kezdve a többi nem számít.


22/f

2009. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

A szőrös f@szt és hónaljat is lehet tisztán tartani. Ha valaki nem fordít kellő figyelmet a higiéniára, értsd nem fürdik, azon a borotva sem segít, leszedheti csupaszra, az akkor is büdös lesz.

Kérdésre válasz: nem

2009. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!