Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért görcsölök (jópár napja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért görcsölök (jópár napja, talán 1-2 hete is, de most jobban, de nem úgy, , hogy nagyon fájjon), és volt egy hete icipici csepp vérzésem, ha nem jön meg?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tehres, ez 100%.
2014. ápr. 11. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el dokihoz, és kérdezd meg. Az a biztos. Itt nem hiszem hogy megtalálod a választ rá.
2014. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ciszta is lehet,esetleg fertőzés,bármi!
2014. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szeretném hinni, hogy talán mensi jele ( ez nem állt helyre még talán fog.gátlószedés után).

Orvosnál pár hete voltam, talált volna valamit akkor.

De most mehetek megint jövő héten, ha nem jön meg, nagyon jó...

2014. ápr. 11. 13:01
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem jött meg, mert nem elég vastag a nyálkahártyám.

Ettől volt, ettől is lehet, leírtam, hátha valakinek segítség később.

2014. ápr. 17. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!