Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (lejjebb)

Figyelt kérdés

(figyelem! az itt következő cselekmény beillik egy brazil szappanoperának is, szóval csak erős idegzetűek olvassák!)

Az egész sztori inkább barátságról, mint ilyesmiről szól, de olyan kategória nem volt.

Lényeg, hogy egyszer egy barátnőm megtetszett egy fiúnak, de neki akkor nem tetszett. Később a barátnőm rájött, hogy neki mégiscsak tetszik, de akkora már a srácnak nem tetszett. Időközben mi is (én meg a srác) is jóban lettünk, de kizárólag baráti szinten- a két eset között durván fél év telt el. Közben az én legjobb barátnőmben ( legyen ezentúl csak simán L. a keveredés elkerülése végett) felmerült a gyanú, hogy esetleg a fiú részéről ez több is lehet, én meg persze elkezdtem agyalni rajta. A srác valami hihetetlenül félreérthetően viselkedik, és a gondolatmenetem végén arra jutottam, hogy lehet, hogy én is másképp gondolkodom róla (a hangsúly erősen a lehet-en van). A barátnőm közben tőlem kért tanácsot, hogy mit tegyen. Szóval már akkor ilyen lehetetlen helyzet volt. Közben egy harmadik lány (barátnőm) is lehetségesen beállt sorba, már olyan szinten, hogy múlt hétvégén volt olyan randiféléjük, amin egyébként mi is találkoztunk... Ja, és amúgy a srácnak barátnője van. Közben nekem legem lett, hogy egyszerűen érthetetlenül viselkedik, akár csak barátként, akár máshogy értelmezve: néha minden happy, mindenki boldog, kedves és minden oké ( ez mind általában akkor van, mikor "végleg" úgy döntök, hogy hagyom a francba az egészet), vagy amikor azt hiszem minden oké, akkor le se szar vagy nem barátilag rám ordít. (???) Szóval elegem lett és megmondtam neki, hogy hagyjon. Ha akar valamit, akár barátilag is, legyen normális és mondja a szemembe, mit akar, nem? Vagy ha barátnője van, akkor meg hagyjon békén! Most jelenleg ott tartunk, hogy elméletileg "próbálja megoldani a helyzetet", ami kábé olyan, hogy vagy elröhögi (ez általánosabb) vagy csak nem vesz tudomást rólam (???).

Szóval... mit tegyek?



2014. ápr. 1. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

jesszus

van barátnője, nem?

akkor mit akartok tőle?

mért olyan nehéz elhinni, hogy valaki csak tényleg barátkozni akar

2014. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm az építő kritikát... nyilván azért írom k a kérdést, mert nincs okom rá vagy mert egy hülye r*banc vagyok, ahogy magad is írtad privátba, mert annyi bőr nem volt a képeden, hogy rendesen kiírd.
2014. ápr. 1. 17:13
 3/3 anonim válasza:
Az idő mindent megold... :D
2014. ápr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!